![]() |
Cumpar praguri
are cineva niste praguri mai finute asa?
|
Re: Cumpar praguri
praguri de logan , din alea cu sita 1 mil , finisate si vopsite , tu tre sa zici culoarea
|
Re: Cumpar praguri
da nu am logan :P am laguna.. sau merg adaptate
|
Re: Cumpar praguri
daca esti dispus sa dai 2,5mil pe praguri am eu modele diferite si caliate
[email protected] o744883754 |
Re: Cumpar praguri
a si inca ceva....sa fie din BUC
|
Re: Cumpar praguri
1 Attachment(s)
ma intereseaza si pe mine niste praguri , daca gasesti ceva , Suzuki Swift
p.s. scuze ca m-am bagat pentru topicul tau, dar nu cred ca mai avea rost sa mai deschid unu cu acelasi lucru |
| All times are GMT +2. The time now is 20:58. |
- Copyright 2026 4Tuning