Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!! (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/17347-duminica-14-gratar-4ss-and-evo-crew-aniversare-2-and-1-ani-existenta.html)

Hondarul 13-05-06 17:32

DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Maine in jurul orei 11:00 pe platforma deja binecunoscuta de la Casa Alba din Baneasa, toti prietenii celor 2 cluburi 4SPEED SQUAD si EVOLUTION CREW sunt invitati la un gratar, mici, bere si femei (separat:lol: ) pentru a sarbatori 2 ani de existenta ai clubului 4SS si 1 an pentru Clubul Evo, impreuna cu acestia.

Ce va fi ? Surprize !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RoSonic 13-05-06 18:09

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Va asteptam ;)


E vorba de gratar gratar... dala cu jar, mici etc... nu va ganditi la alte alea :D

Mustang 13-05-06 21:03

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
pentru ambele cluburi : un sincer la multi ani ... sa fiti sanatosi...sa o tineti TOT asa !!
din pacate nu vom putea ajunge din diferite motive...

pt collins si babyblue ... sa traiti ;)
asteptam o bere de la voi :lol: :lol:

GolfuletzS 14-05-06 08:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la multi ani 4ss :) and EVO !

criss 14-05-06 13:42

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani !!! :D

zetemte 14-05-06 14:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani din partea Insomnia Racing!!!!

SUN 14-05-06 15:14

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
LA MULTI ANI celor doua cluburi si la cat mai multi membri!

DAFTEK 14-05-06 15:30

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani si bafta in continuare!:drunk:

emmanuel 14-05-06 18:06

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Ia uite ca se termina cu bine si aceasta etapa de gratar viteza > cu multe victime (mici, carnati, beri) ! Evo a luat Bataie de la 4ss la fotbal cu 7-5 poate si pentru ca 4ss au fost 6 iar EvO doar 5 fotbaleatori dar asta-i viata > unde-s multi puterea creste (caii putere that is) ! V-am pupat dragii mosului si la cat mai multe astfel de intalniri !

NightClubRacer 14-05-06 18:21

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
poate cam tarziu, dar La Multi Ani!!! ;) Bafta si numai bine! :)

Hondarul 14-05-06 18:27

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
A fost super frumos. Multumim invitatilor care ne-au onorat cu prezenta - Michael (Insomnia) si Alexutzu (NSL).

Pozele in curand.:arrow:

RoSonic 14-05-06 18:43

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
3 Attachment(s)
Poze.. preview :D

DVDValy 14-05-06 18:51

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
revolutia a inceput la multi ani evo la multi ani 4ss a fost super tareeeee

AYF_stilo 14-05-06 18:55

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Ce sa zic !!o zi EXTREM DE TARE!!!la multi ani noua si celor de la EVO!!!si sa nu se supere pt "bataia" care au primit-o la fotbal si tenis cu picioru:P:P!!asteptam revansa!!!!inca o data la multi ani !!!!

tafff 14-05-06 19:09

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Fum de gratar + Fum de cauciuc = o zi superba... La Multi Ani 4ss shi EVO


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

- Copyright 2026 4Tuning