Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   323F BA Lifan (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/173457-323f-lifan.html)

oopscam 01-03-10 16:31

323F BA Lifan
 
3 Attachment(s)
Salutare tuturor! Sunt nou in acest "club", de 2 zile conduc o Mazda 323F BA Lifan. Sunt multumit de ea ( pana acum :) ).
Aste-s cateva poze cu ea cand era la vanzare la pe net (inainte sa o cumpar eu).

Scuze pt. Lifan Am vazut ca ii zice Lantis. V-am zis ca sunt nou :lol:

xedos6 02-03-10 08:40

Re: 323F BA Lifan
 
bine ai venit...frumoasa masina si culoarea e deosebita...reprezentativa pentru acest model. imi plac portierele fara rama.ai 1.5 sau v6?

Gyo*TDS 02-03-10 16:38

Re: 323F BA Lifan
 
frumoasa tare,imi plac barile.
ceva planuri cu ea?

oopscam 03-03-10 14:22

Re: 323F BA Lifan
 
Motor e de 1.5 cu ceva imbunatatiri si a ajuns la 100cp. Asa zice fostul proprietar... Am de gand doar sa ii fac plafonul si jantele fosforescente... Pt. mai multe detalii intrati pe: http://mazda323club.myforum.ro/

Rob3rt_YRC 08-04-10 17:59

Re: 323F BA Lifan
 
Quote:

Originally Posted by oopscam (Post 3136069)
Salutare tuturor! Sunt nou in acest "club", de 2 zile conduc o Mazda 323F BA Lifan. Sunt multumit de ea ( pana acum :) ).
Aste-s cateva poze cu ea cand era la vanzare la pe net (inainte sa o cumpar eu).

Scuze pt. Lifan Am vazut ca ii zice Lantis. V-am zis ca sunt nou :lol:

Salut , am vazut k esti in clubul de mazda , am si eu o mazda 323F din 89 usor avariata in fata partea stanga , ai pe cineva interesat sa cumpere ? Masina este inmatriculata RO
Bafta

oopscam 08-04-10 19:13

Re: 323F BA Lifan
 
Quote:

Originally Posted by Rob3rt_YRC (Post 3259112)
Salut , am vazut k esti in clubul de mazda , am si eu o mazda 323F din 89 usor avariata in fata partea stanga , ai pe cineva interesat sa cumpere ? Masina este inmatriculata RO
Bafta

Cel mai bine e sa intrii pe forum si sa postezi acolo un anunt... Bafta!

oopscam 10-04-10 16:37

Re: 323F BA Lifan
 
.......

ProKid 19-04-10 10:28

Re: 323F BA Lifan
 
Ce are modificat de a ajuns la 100 de cai? Si eu am una 1.5 si de asta sunt interesat.

oopscam 19-04-10 15:11

Re: 323F BA Lifan
 
Intreaba-ma sa te intreb... Am scris mai sus ca asa mi-sa spus si mie... :lol:
Incearca cu filtru sport... Din toba se scot plasele... etc...


All times are GMT +2. The time now is 21:36.

- Copyright 2026 4Tuning