![]() |
323F BA Lifan
3 Attachment(s)
Salutare tuturor! Sunt nou in acest "club", de 2 zile conduc o Mazda 323F BA Lifan. Sunt multumit de ea ( pana acum :) ).
Aste-s cateva poze cu ea cand era la vanzare la pe net (inainte sa o cumpar eu). Scuze pt. Lifan Am vazut ca ii zice Lantis. V-am zis ca sunt nou :lol: |
Re: 323F BA Lifan
bine ai venit...frumoasa masina si culoarea e deosebita...reprezentativa pentru acest model. imi plac portierele fara rama.ai 1.5 sau v6?
|
Re: 323F BA Lifan
frumoasa tare,imi plac barile.
ceva planuri cu ea? |
Re: 323F BA Lifan
Motor e de 1.5 cu ceva imbunatatiri si a ajuns la 100cp. Asa zice fostul proprietar... Am de gand doar sa ii fac plafonul si jantele fosforescente... Pt. mai multe detalii intrati pe: http://mazda323club.myforum.ro/
|
Re: 323F BA Lifan
Quote:
Bafta |
Re: 323F BA Lifan
Quote:
|
Re: 323F BA Lifan
.......
|
Re: 323F BA Lifan
Ce are modificat de a ajuns la 100 de cai? Si eu am una 1.5 si de asta sunt interesat.
|
Re: 323F BA Lifan
Intreaba-ma sa te intreb... Am scris mai sus ca asa mi-sa spus si mie... :lol:
Incearca cu filtru sport... Din toba se scot plasele... etc... |
| All times are GMT +2. The time now is 21:36. |
- Copyright 2026 4Tuning