Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Caut Loc de munca in industria auto Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/173365-caut-loc-munca-industria-auto-bucuresti.html)

jhunyboy 01-03-10 10:24

Caut Loc de munca in industria auto Bucuresti
 
Caut loc de munca in industria auto in Bucuresti .. eventual un service..ca si ucenic mecanic sau pregatitor sau orice in domeniului Tuningului Auto

Am lucrat si ca redactor online pe domeniul auto si monden-media

Varsta 20 ani Bucuresti, atestat informatica,exp in mecanica si diagnoza (notiuni nivel entry-middle) carnet categ B de 2 ani dispus la deplasari in tara
Lb straine:engleza si franceza nivel avansat,germana nivel incepator

Rog userii care posteaza doar de dragul de a chatui sa se abtina de la comentarii inutile:rolleyes2

jhunyboy 08-03-10 12:22

Re: Caut Loc de munca in industria auto Bucuresti
 
Valabil !


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning