![]() |
Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Deci, dragi posesori de Corrado, m-am gandit ca nu ar fi o idee rea de 1 mai sa ne intalnim si noi , cat mai multi, sa schimbam pareri la un gratar, o berica( fara alcol) un suc, si sa ne admiram masinutele.
Cred ca daca vrem, putem sa ne adunam. e destul timp pana de 1 mai. Locatia o propun Constanta. Ce ziceti??? Primul sunt eu care votez pentru. :D |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
de acord !!! - aduc berea - cu alcool :)
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si eu ma bag
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
cat rasism :( numai posesorii de corrado sunt bine primiti ? :-s
ce locatie potrivita si prielnica tie ti-ai ales :)) totusi.. deja faceti planu? :D |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pai eu zic sa aive corradistii timp, sa stranga banucul, sa fie masinile gata, bineinteles care pot venii, sa nu se spuna ca e din scurt.
Curaj baieti..... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
nu ajung cu ea pana la constanta =))
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si eu ma bag.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Sper sa termin motorul pana atunci sa fie intreaga brigada DUBz.Momentan sunt 2 dub-isiti care vor merge,dar sper sa mai fie inca 2 sau 3.Deci DuB-istii vor fi prezenti ...
Raddo Rulezz:D |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu sigur nu ajung, multumesc pentru invitatie. nu prea mai scot corrado din parcare daca o tin la vanzare.
Edit: s-ar putea sa ajung si eu cu DUB-ita mea in urma insistenteler iubitei:D, bani sa fie de asigurare:( |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
daca ma trage vreo cineva :)) vin si eu =)) defapt sigur vin tractat :))
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
1 Attachment(s)
Hai ca imi place ce vad. La mai multi !!! Si asa suntem "rari" fata de altii. Sa dam exemplu.
o imagine pt voi. Chiar daca suntem vreo 20 in toata tara... 100 de bucati. Cred ca vreo 104... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
inainte sa fac un drum de aprox 2000 km cu corrado si eu ma temeam de ramas prin tara,dar dupa ce am parcurs vreo 500 grijile au disparut,odata pornita greu o mai opresti,acum astept cu nerabdare sai mai arat tara!!!curaj e corrado!!!!!!!!!!!!!!!!ce dracu!!!!!!!!!!!!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Ma bag si eu, desigur, dar Constanta, pentru mine, e cam departe si drumul e rau. As prefera mai in mijlocul tarii. La urma urmei nu-i nevoie sa fie organizata intalnirea in orasul unui proprietar de Corrado, decat in cazul in care ne ia acasa la el. Nu suntem asa de multi ca sa trebuiasca cine stie ce interventii pe la cine stie cine pentru care ar trebui sa fie pusa vreo "pila". Constanta ar avea un avantaj daca ar fi in sezon si-am face vreo baie-doua sau ar fi odata cu vreo cursa sau vreo expozitie, ceva interesant... Altfel, e doar intr-un alt oras in alt colt de tara ca si Timisoara, Iasi, Satu Mare etc. Doar daca vreti sa mergem impreuna, de mana, la Delfinariu... Si, cum am spus, pentru mine ar insemna vreo 1000 de kilometri de drum prost sau 1300 km de drum mai bun. Ma rog, nu stiu de ce majoritatea Corrado-urilor care mai functioneaza sunt in Bucuresti, avantajati si de cei 200 km pana la Constanta, cat si de Autostrada Soarelui si drumul bun prin Dobrogea pe axa lor. Desigur, parintii mei sunt de vina ca s-au stabilit la Iasi...
:lol: (pun un singur emoticon pentru tot, peste tot, unde credeti ca-s prea serios) |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
salut edi,
de 1 mai la constanta in majoritatea anilor s-au organizat linii :) nusj daca te pasioneaza pe tine chestiile astea :)) , dar fii sigur ca nu o sa mergem de mana la delfinariu. aleps_corrado - leaga bine capota aia inainte de drum.. brgds, edi |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning