Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPORT Fans (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans.html)
-   -   Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici] (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans/1731-locul-microbistului-amator-discutie-fotbal-merge.html)

IS 18 BOG 17-08-04 22:11

Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]
 
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
sper ca nu aveti acum de gand sa va certati pe fotbal ...(oricum DINAMO - SUCKS !! - si nimeni nu-mi va schimba parerea pentru ca nu-i suport ! )

p.s. IS-18-BOG pe 28 nu dai o fuga pe la Craiova ? :wink:



nu pot mane e departe chiar daca am trenul moka nu cred ca ajung ....
dar mi-ar fi placut ..... poate vii tu la retur :D

PYT 17-08-04 22:52

si despre ce anume propui sa se vb aici? k fotbalul e un subiect destul de vast

EvLSant0S 18-08-04 02:34

bai nu am nimik cu tine.... dar ce leg. are fotbalul cu tuningul masini , etc ????? vezi ca nu ai voie sa faci asa ceva pe aici , iti sar aia mari si tari in cap... cel putzin mie asa mi s-a intamplat... beware....

BoSsuL3TZ 18-08-04 06:23

:shock: :lol: :lol: :lol: interesant ce-ai spus tu in primu mesaj.. mai ales ca ai deschis topicu.. 8) :lol: :twisted: :twisted:

PYT 18-08-04 10:03

ma nu e faza k nu-si are rost topicu, k sunt destule kre sunt paralele cu tuningul sau automobilismul in general, dar sa propuna si el un subiect concret.. pana una-alta FORZA STEAUA!! :twisted: :peace:

Al3xius 18-08-04 13:48

re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
Quote:

Originally Posted by \"Al3xius\"
sper ca nu aveti acum de gand sa va certati pe fotbal ...(oricum DINAMO - SUCKS !! - si nimeni nu-mi va schimba parerea pentru ca nu-i suport ! )

p.s. IS-18-BOG pe 28 nu dai o fuga pe la Craiova ? :wink:



nu pot mane e departe chiar daca am trenul moka nu cred ca ajung ....
dar mi-ar fi placut ..... poate vii tu la retur :D


eu ziceam sa vii la craiova la cursa pe 28 :wink: ca la meci nu ma duc yo..da sa vii tu de la iasi :lol:

Gabi 18-08-04 13:52

Titlul sectiunii este Tot ceea ce nu poate fi incadrat. Eu cred ca a pus bine topicul aici.

A mai existat un topic, legat de fotbal, facut tot de el, dar eu l-am inchis, datorita certurilor stupide.

PS: Santos - nu se va lua nimeni \"mare si tare\" de el. Nu stiu cine/cand s-a luat de tine pentru un topic facut la locu' lui.

Speedy 18-08-04 14:40

pana una` alta HAI ROMANIA! pt diseara :wink:

PYT 18-08-04 16:11

asa e.. abia astept sa ma duc la meci :D

BogdanCMS 19-08-04 11:57

DINAMO --- RED DOGS

Avem echipa/Avem valoare/Avem si bonuri de mancare...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Al3xius 20-08-04 15:19

FORZA STIINTA PENTRU DISEARA ! :lol: :lol: :lol:



p.s. nici nu stiu cu cine joaca...da sa castige ei acolo ! :wink:

madfish 21-08-04 01:40

Steaua rulzz ... and Faru` to

IS 18 BOG 21-08-04 07:33

mai haideti lasati deoparte chestiile astea cu fortza pinguinul cacanar si altele
haideti sa discutam meciurile aici ......

IS 18 BOG 22-08-04 21:47

ia hai sa va aud pe astia cu forta dinamo .. cu cainii vagabonzi ... ce ati facut in seara asta acasa ?????
v-ati luat-ooooooooooo
fortza steaua ..... bine Z(b)enza .....

Speedy 22-08-04 21:50

in sfarsit o mai castigat si poli ForZzA VIOLA :twisted: :twisted: :twisted:

BogdanCMS 22-08-04 21:57

A batut si steaua cu un gol bashit dat din ofsaid, cu un joc de rahat si cu un antrenor de rahat...ash spune eu mai multe, dar totusi e un forum public si nu vreau sa-mi pun lumea in cap...oricum, FORZA DINAMO PER SIEMPRE

IS 18 BOG 22-08-04 21:58

fie ce o fi .... FOTBALUL SE JOACA PE GOLURI in caz de nu ti-ai dat seama ...

Spot 22-08-04 21:58

n-are rost sa comentez meciu sau cum au jucat oamenii pe teren dar recunoaste ...toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

BogdanCMS 22-08-04 22:03

Quote:

Originally Posted by \"kirilic\"
toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

Toti care??? :P

BOG, s-o juca pe goluri, dar sa fie si corecte...

BogdanSHA 23-08-04 10:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kirilic\"
n-are rost sa comentez meciu sau cum au jucat oamenii pe teren dar recunoaste ...toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

:yes: :tenisclap

Spot 23-08-04 12:13

BogdanSHA imi place nr. tau de posturi (666) ai facut cumva vreun pact cu diavolu'?

BogdanCMS 23-08-04 12:22

Probabil...ca sa poata si Steaua castiga acasa la Dinamo :P :P

PYT 23-08-04 12:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Probabil...ca sa poata si Steaua castiga acasa la Dinamo :P :P

ai si uitat de dinamo-Steaua 2-4 acu 2 sezoane cand v-a luat andone?? :lol: si zenga e la primele meciuri pe banca Stelei da nu-l vad pierzand cu 4-2 :P .. asta apropo k avem joc si antrenor de ***

Cine sare, Armata Ultra, eee eee

PS: Steaua kiar e cea mai buna echipa romaneasca din istorie.. pe langa binecunoscuta Cupa Campionilor + o finala pierduta cu milan parca, cauta si tu cate titluri de campioane ale Romaniei au Steaua si dinamo si compara numerele.. + cupe, supercupe ale Romaniei etc. + cea mai mare diferenta de scor intre cele 2 echipe: 5-0 pt noi pe la jumatatea anilor '90, cand abia venise danciulescu la Steaua de la voi si v-a ars cateva

PYT 30-08-04 14:23

apropo de 5-0.. sry guys (cei din craiova) dar nu m-am putut abtine: Steaua - U Craiova 5-0 :twisted: si la mai mare :D

BogdanCMS 30-08-04 14:30

In palmaresul confruntarilor directe, Dinamo are cele mai multe victorii deci...no other comment... :P

PYT 30-08-04 14:37

:roll: e prima oara cand aud :lol: really, demonstreaza-mi :P
PS: mai bine asteptai si tu cu replica asta sa se mai calmeze apele, asa m-ai facut sa-ti amintesc si eu ce a facut aseara dinamo la cluj :lol: :lol: :lol: forza cfr !! :wink:

BogdanCMS 30-08-04 14:48

Daca nu stii palmaresul intalnirilor dintre cele 2, intreaba si tu orice microbist \"adevarat\"...daca crezi ca fac misto... :P :P :P
Sa-ti reamintesc ca si voi ati trecut prin perioade mai negre ca asta, in care ati fost si lanterna rosie timp de 3 etape? Si dup-aia mult timp va chinuiati sa treceti de locul 6...

yonutz 30-08-04 15:42

Forza Cfr :D :D :D .so facut de cacao dinamo.hai steaua

BogdanCMS 30-08-04 18:41

Daca Dinamo s-a facut de *** cu Cfr, atunci ce sa mai zicem de steaua cu Zelezniak acasa...acelasi scor pe care l-a facut Dinamo cu Manchester acasa... :lol: :lol: :lol: Stai sa vezi acum cu TSKA...sa vezi rasu' dreaqu... :lol: :lol:

PYT 30-08-04 19:44

lol cu sa vezi si sa nu crezi nu merge.. hai intai sa vedem faptele si dup-aia mai vb.. dak noi o sa avem probleme cu bulgarii atunci voi cu partizan ce sa mai zic :lol: :lol: mai bine nu va prezentati deloc :twisted: :P :wink:

Spot 30-08-04 23:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NikeFF\"
lol cu sa vezi si sa nu crezi nu merge.. hai intai sa vedem faptele si dup-aia mai vb.. dak noi o sa avem probleme cu bulgarii atunci voi cu partizan ce sa mai zic :lol: :lol: mai bine nu va prezentati deloc :twisted: :P :wink:

:lol: hahahahah sunt pe sub masa de ras
P.S.:eu stiam ca pana la meciu dinamo-steaua sa invers cum o fi fost meciurile castigate si pierdute dintre cele 2 echipe era la fel 149-149 park si dupa acel meci steaua avea cu unul in plus la castiguri bwhahahahaha
P.P.S.: FORZZA STEAUA ..FORZZA STEAUA...ALE ALE ALEEEEE !!!!

BogdanSHA 31-08-04 11:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Daca Dinamo s-a facut de *** cu Cfr, atunci ce sa mai zicem de steaua cu Zelezniak acasa...acelasi scor pe care l-a facut Dinamo cu Manchester acasa... :lol: :lol: :lol: Stai sa vezi acum cu TSKA...sa vezi rasu' dreaqu... :lol: :lol:

Dinamo cu Manchester? Ha! Iti zic eu ce-a facut: a dat un singur gol si-ala in propria poarta :evil_laug
Steaua a jucat la rezultat - asa cum face de mult timp...nu mai joaca la spectacol :cry:

Speedy 31-08-04 12:49

Forza Viola , C.V.U.C.S (Comando Viola Ultra Curva Sud) & Rapid GIULESTI

POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI POLI :peace:

sonnya 31-08-04 13:54

Steaua - Craiova 5-0 :))) scor memorabil.. ce au facut oltenii ? hahah.. si mai aveau pretentii la campionat.. (asta`i pt tine Alexius)..

Oricum.. nicmik nu ma va face sa`mi skimb culorile.. asa ca pot spune cu mandrie .. DINAMO 4 EVER!!
chiar daca momentan echipa trece prin momente grele..
Capul sus, momente grele au fost si vor mai fi. Forza DINAMO

sonnya 31-08-04 14:05

cam astfel arata clasamentul.. dupa putinele etape jucate...
1.
FC Naţional
2.
Rapid
3.
CFR Cluj
4.
FCM Bacău
5.
Steaua
6.
Gloria
7.
Farul
8.
FC Argeş
9.
Poli AEK
10.
Apulum
11.
Sportul
12.
Oţelul
13.
Dinamo
14.
U Craiova
15.
Poli Iaşi
16.
FC Braşov

Kitana 01-09-04 14:41

...spuse el...si mai lua o gura de fan... (PT.BOG) vorba prietenului nostru bogdansha
DINAMO 4 EVER !!

sonnya 01-09-04 14:47

Dinamo - sTEAUA 2004
mesajele galeriei dinamoviste (peluza Sud)

2003-2004 cupa si campionat, de 2 ori v`am dat sah-mat :))

Noi CAMPIONI .. Voi cam...PIONI :)-


\"Impreuna mereu/ impreuna mereu/ Nu va vom lasa la greu\" Forza Dinamo 4 Ever!!

EvLSant0S 01-09-04 16:56

excuse... me ... but this is fuckin` pathetic ... ! fortza rapid.... yeeey acum sunt un adevarat... , apropos mai asta cu \"sah-mat\" :D vezi ca esteti pe 13-14 pe acolo pe la fund :D vedeti sa nu va inecati... :D ce raspuns mai ai acum ? dinamo 4 ever ? :)

Speedy 01-09-04 17:50

bine santos in sfarsit unu` care nu tine nici cu STEAUA nici cu DINAMO :P :lol: :lol: :wink: :peace:

Kitana 02-09-04 21:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
excuse... me ... but this is fuckin` pathetic ... ! fortza rapid.... yeeey acum sunt un adevarat... , apropos mai asta cu \"sah-mat\" :D vezi ca esteti pe 13-14 pe acolo pe la fund :D vedeti sa nu va inecati... :D ce raspuns mai ai acum ? dinamo 4 ever ? :)

turul este la inceput iar pe parcurs sunt comvinsa ca va lua intorsaturi neasteptate sa nu comentam akum cand campionatul este inca in primele etape... despre clasament se poate vb pe sfarshitul turului ... asa ca raducule nu face astfel de comentarii acum ... mai asteapta ... sfatul meu!
CAINE PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2024 4Tuning