Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPORT Fans (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans.html)
-   -   Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici] (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans/1731-locul-microbistului-amator-discutie-fotbal-merge.html)

PYT 17-09-04 08:45

tin sa precizez k intr-adevar imi pare rau pt dinamo, mai ales k aseara in pauza meciului nostru (cand noi eram pe cale sa facem un mare kk) pe stadion au anuntat k voi conduceati cu 1-0 si asta m-a facut sa ma bucur un pic am zis dak nu noi makar voi.. dup-aia cand am ajuns akasa si am auzit cat s-a terminat.. asta e, poate faceti o figura frumoasa in retur :peace:

sonnya 18-09-04 12:55

mda.. asta este.. tre` sa recunosc ca stam prost cu apararea..
orikum.. Dinamo isi revine...

sonnya 20-09-04 18:16

bacau - Dinamo 0 - 2
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace:
ale ale ale ale .. ale ale ale Dinamooooooo...
stiam io c`o sa`si revina.. de asta aveau nevoie.. o victori.. :P

@Nos@ 01-10-04 14:20

:peace: FORTZA STEAUA :peace:
:peace: SI TOTUSI SA CALIFICAT :peace:

:chainsaw:
dinamo :chainsaw:
:chainsaw:

Bogdan_16v 01-10-04 18:48

Felicitari Steaua, desi, fara sa fiu ranchiunos, mai departe nu trece, si sa ma f** in m****i lor de l****ii kknari si otzetari de la Dinamo, al caror unic scop in viatza e sa scoata aeru' din pahare!!! La mai mare acestor boraci!!! :evil: :evil:

IS 18 BOG 03-10-04 22:24

desi sunt STELIST mor de bucurie pentru ce s-a intamplat azi la meciul dintre F.C. STEAUA si POLITEHNICA IASI .... a batut IASUL cu 1 la 0 ... deci iesenii nu se pricep nu numai la facut curse ci si la FOTBAL !!!!!!!!


FORTZA POLI IASI !!!!!!!!!!!!!!

Bogdan_16v 03-10-04 23:35

Bravo Iasi! Tineti-o tot asha! :twisted: :twisted:

Speedy 04-10-04 11:27

auch ce bataie si`a luat si rapid si poli :cry: :cry: :cry:

PYT 04-10-04 17:15

mda.. aseara am fost la stadion k sa ma uit cum pampalaii astia de la steaua se joaca cu okaziile pe cand adversarii au stiut ce au vrut.. felicitari Iasiului

sonnya 04-10-04 18:53

asta este fotbalul romanesc.. De Dinamo.. nu mai zik nimik.. toti merita ce li se intampla... iar daca ar exista si o exceptie.. m`as gandi la Florentin petre.. care totusi in 17 ani a demonstrat cat tine la aceasa echipa..
cat despre steaua ce sa zik.. felicitari :p pentru calificare..nu pentru meciul cu poli Iasi :twisted:

IS 18 BOG 04-10-04 19:01

ahh ce mandru ma simt :D
FORTZA POLI IASI !!

sonnya 13-10-04 17:41

Steaua, Rapid, Poli şi Braşov eliminate din Cupa Romaniei !!!!!!!!


DINAMO S`A IMPUS LA SATU MARE CU UN REZULTAT DE 5-3 !!! deci e clar ca noi luam Cupa .. iar :)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

sonnya 13-10-04 17:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
ahh ce mandru ma simt :D
FORTZA POLI IASI !!

kiar esti mandru ? :)) ce a facut Poli etapa trecuta ? a cam luat`o de la Dinamo .. si acuma a fost eliminata din Cupa Romaniei : Dinamo II (B2) - Poli AEK 3-2
nasol moment .. :twisted:

Bogdan_16v 13-10-04 17:51

Da-i in p***a masii cu fotbalistii lu' peshte prajit, ca de nu m-am ofticat la meciu cu Cehia...au jucat cehii execrabil, erau de batut, dar ai nostri, cica dupa o noapte, inainte de meci, in care au baut sticle de wisky, s-au jucat rummy si la Playstation toata noaptea pana la 5-6, erau varza, muci...si sa mai ai pretentii de la ei...dupa o faza ca asta, daca eram antrenoru', i-as fi data afara din nationala fara discutii, indiferent ca se numeau Mutu sau Lobont...

PYT 13-10-04 23:55

lool sonnya da ai uitat sa mentionezi k dinamo a obtinut scorul ala la penalty-uri... :roll: :lol: :P

PS: dak am iesit din cupa romaniei nu mai tre' sa-si faca probleme gigi becali cum sa faca avand in vedere k finala cupei uefa era in aceeasi zi cu a cupei romaniei :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2024 4Tuning