Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPORT Fans (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans.html)
-   -   Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici] (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans/1731-locul-microbistului-amator-discutie-fotbal-merge.html)

SpeedeR 04-09-04 16:45

Quote:

0 VIATZA PT DINAMO!!!
aoleu!!! a murit dinamo... are nevoie de viata pt k jucatorii zici k sunt morti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:peace: Forza FC Calu Putere!!!!!

BogdanCMS 04-09-04 17:29

Hai ca o dam in penibil rau de tot... :? :?

SpeedeR 04-09-04 17:47

faceam si eu un pik de 'sto :P

glumeam :D dinamo are o echipa de jucatori buni, zici k iau scos din \"legendele olimpului\"...... dar tot fc calu putere rulz!!!!

Diutza_1510 05-09-04 22:13

Sant0s, suntem in minoritate...

Forza Rapid!! :wink:

Speedy 05-09-04 22:16

bine diutza,uite santos ne-am mai gasit pe cineva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: http://slavia.webzdarma.cz/teams/rap...resti/logo.gif

Forza Rapid :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :peace:

EvLSant0S 05-09-04 23:24

heheh :D :D cred ca nu am mai vazut un meci de a lui rapid.... de ... 6-7 luni :) nu prea imi place fotbalu` ... v-am zis... 4 ani de fotbal si .. aia mi-a fost... m-am saturat pana in gat de fotbal... din 2 in 2 zile... antrenament... FIECARE ANTRENAMENT ERA LA FEL !!! monotonia sulii , si venea ala care dadea cu stangu-n dreptu' .. dadea bani la antrenor... si iti lua locul in prima echipa .. PA ... kak in el de sport... incercati si voi ceva mai .. marfa un pic , :P bungee :) breakdance .. etc. sa vezi ce-mi sare lumea in cap acum :) .... numai .. gata.. FORTA RAPID ALE ALEA ALE ALE sau OLE OLE cum o fii :) peace

IS 18 BOG 06-09-04 05:56

multi fani ai lui dinamo nu au nici o treaba cu fotbalul .... astfel acum ateva zile i-am demonstrat unei domnisoare ca degeaba se da mare fana a lui dinamo intreband-o cateva chestii simple :
anul infiintarii clubului
numele antrenorului
cel putin 3 jucatori ce joaca in momentul de fata la dinamo
capitanul echipei
=================
raspunsul ei la aceste intrebari: NU VREAU SA ITI ZIC !!!!

deci clar nu avea nici o treaba dar avea tricou cu dinamo si se dadea mare fana !!!

====================

FORTZA STEAUA

Kitana 06-09-04 14:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
multi fani ai lui dinamo nu au nici o treaba cu fotbalul .... astfel acum ateva zile i-am demonstrat unei domnisoare ca degeaba se da mare fana a lui dinamo intreband-o cateva chestii simple :
anul infiintarii clubului
numele antrenorului
cel putin 3 jucatori ce joaca in momentul de fata la dinamo
capitanul echipei
=================
raspunsul ei la aceste intrebari: NU VREAU SA ITI ZIC !!!!

deci clar nu avea nici o treaba dar avea tricou cu dinamo si se dadea mare fana !!!

====================

FORTZA STEAUA



auzi am si io o curiozitate .... fata asta chear tzine cu dinamo? ca e cam bata iar in privintza raspunsului care l`a dat e mult prea infantil...
ea nu este un fan al echipei este o persoana care zice ca tzine cu dinamo de dragu` de a zice sau din cauza culorilor alb-roshu daka parerea mea asta nu se numeshte suporter ...

BogdanCMS 06-09-04 14:53

BOG, pun pariu cu tine ca daca ma duc o data in piata aici in Dr Taberei in Bucuresti(care e langa Ghencea) si intreb cu cine tineti, o sa-mi zica Steaua, si daca intreb cine e capitanu', o sa zica Lacatush? Multi tin si cu steaua si habar n-au cu ce se mananca...

sonnya 06-09-04 16:07

ia la ei .. huuua mai aveti putin si incepeti sa va certati ..
eu zik k nu are rost.... orikum toti stiti ca Dinamo is the best :P
vedeti ce modesta sunt ?:)
si daca este acum pelocul 13.. nu`i nici o problema...se ridica la loc...si o sa se lupte iar pentru titlu si pentru cupa

sonnya 06-09-04 16:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
BOG, pun pariu cu tine ca daca ma duc o data in piata aici in Dr Taberei in Bucuresti(care e langa Ghencea) si intreb cu cine tineti, o sa-mi zica Steaua, si daca intreb cine e capitanu', o sa zica Lacatush? Multi tin si cu steaua si habar n-au cu ce se mananca...

si mai sunt multi care lasa mesaje aici... desi n`au nici o treaba cu fotbalu... adika nu stiu nici macar lucrurile esentiale..

IS 18 BOG 06-09-04 17:11

auziti mai ?
va zic echipa lui dinamo si a stelei pe derost la orice ora ma sunati la 3 dimineatza si vi le zic pe amandoua ..... asha ca nu-mi ziceti mie ca nu am o treaba cu fotbalul
cand am timp ma si uit si in timpul liber mai merg si eu cu baietii si fetele la un fotbal :) fetele ptr galerie .... si ptr incalzire ca ptr altceva nu-s bune la fotbal :D

aa si va mai zic si echipa nationalei si echipa lui Poli Iasi .... asha ca FORTZA STEAUA !!!!!!!!

D.J.SS-TOT 10-09-04 14:14

2 Attachment(s)
sa-l privesc... Ba da' am o ekipa cu care tzin si aia e:Mie nu-mi place fotbalul, nu-miplace sa-l joc, nu-mi place

sonnya 11-09-04 20:32

IS 18 BOG parerea ta..
fetele nu`s bune doar pt galerie.. eu una stiu sa joc si fotbal :)

Forza Dinamo!!!!!!!!!

EvLSant0S 11-09-04 23:16

ce-a facut rapidu azi ?


All times are GMT +2. The time now is 15:53.

- Copyright 2024 4Tuning