Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SPORT Fans (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans.html)
-   -   Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici] (https://forum.4tuning.ro/652-sport-fans/1731-locul-microbistului-amator-discutie-fotbal-merge.html)

BogdanCMS 22-08-04 21:57

A batut si steaua cu un gol bashit dat din ofsaid, cu un joc de rahat si cu un antrenor de rahat...ash spune eu mai multe, dar totusi e un forum public si nu vreau sa-mi pun lumea in cap...oricum, FORZA DINAMO PER SIEMPRE

IS 18 BOG 22-08-04 21:58

fie ce o fi .... FOTBALUL SE JOACA PE GOLURI in caz de nu ti-ai dat seama ...

Spot 22-08-04 21:58

n-are rost sa comentez meciu sau cum au jucat oamenii pe teren dar recunoaste ...toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

BogdanCMS 22-08-04 22:03

Quote:

Originally Posted by \"kirilic\"
toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

Toti care??? :P

BOG, s-o juca pe goluri, dar sa fie si corecte...

BogdanSHA 23-08-04 10:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kirilic\"
n-are rost sa comentez meciu sau cum au jucat oamenii pe teren dar recunoaste ...toti stim ca STEAUA e cea mai buna echipa

:yes: :tenisclap

Spot 23-08-04 12:13

BogdanSHA imi place nr. tau de posturi (666) ai facut cumva vreun pact cu diavolu'?

BogdanCMS 23-08-04 12:22

Probabil...ca sa poata si Steaua castiga acasa la Dinamo :P :P

PYT 23-08-04 12:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Probabil...ca sa poata si Steaua castiga acasa la Dinamo :P :P

ai si uitat de dinamo-Steaua 2-4 acu 2 sezoane cand v-a luat andone?? :lol: si zenga e la primele meciuri pe banca Stelei da nu-l vad pierzand cu 4-2 :P .. asta apropo k avem joc si antrenor de ***

Cine sare, Armata Ultra, eee eee

PS: Steaua kiar e cea mai buna echipa romaneasca din istorie.. pe langa binecunoscuta Cupa Campionilor + o finala pierduta cu milan parca, cauta si tu cate titluri de campioane ale Romaniei au Steaua si dinamo si compara numerele.. + cupe, supercupe ale Romaniei etc. + cea mai mare diferenta de scor intre cele 2 echipe: 5-0 pt noi pe la jumatatea anilor '90, cand abia venise danciulescu la Steaua de la voi si v-a ars cateva

PYT 30-08-04 14:23

apropo de 5-0.. sry guys (cei din craiova) dar nu m-am putut abtine: Steaua - U Craiova 5-0 :twisted: si la mai mare :D

BogdanCMS 30-08-04 14:30

In palmaresul confruntarilor directe, Dinamo are cele mai multe victorii deci...no other comment... :P

PYT 30-08-04 14:37

:roll: e prima oara cand aud :lol: really, demonstreaza-mi :P
PS: mai bine asteptai si tu cu replica asta sa se mai calmeze apele, asa m-ai facut sa-ti amintesc si eu ce a facut aseara dinamo la cluj :lol: :lol: :lol: forza cfr !! :wink:

BogdanCMS 30-08-04 14:48

Daca nu stii palmaresul intalnirilor dintre cele 2, intreaba si tu orice microbist \"adevarat\"...daca crezi ca fac misto... :P :P :P
Sa-ti reamintesc ca si voi ati trecut prin perioade mai negre ca asta, in care ati fost si lanterna rosie timp de 3 etape? Si dup-aia mult timp va chinuiati sa treceti de locul 6...

yonutz 30-08-04 15:42

Forza Cfr :D :D :D .so facut de cacao dinamo.hai steaua

BogdanCMS 30-08-04 18:41

Daca Dinamo s-a facut de *** cu Cfr, atunci ce sa mai zicem de steaua cu Zelezniak acasa...acelasi scor pe care l-a facut Dinamo cu Manchester acasa... :lol: :lol: :lol: Stai sa vezi acum cu TSKA...sa vezi rasu' dreaqu... :lol: :lol:

PYT 30-08-04 19:44

lol cu sa vezi si sa nu crezi nu merge.. hai intai sa vedem faptele si dup-aia mai vb.. dak noi o sa avem probleme cu bulgarii atunci voi cu partizan ce sa mai zic :lol: :lol: mai bine nu va prezentati deloc :twisted: :P :wink:


All times are GMT +2. The time now is 22:17.

- Copyright 2024 4Tuning