Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare la 4tuning days 2010 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/172991-plecare-4tuning-days-2010-a.html)

450yfz 27-02-10 16:38

Plecare la 4tuning days 2010
 
cine unde cand ne vedem?????la c ora in c zi sambata sau duminica????

Yackone 27-02-10 18:34

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3128968)
cine unde cand ne vedem?????la c ora in c zi sambata sau duminica????

vineri...;)

tzutzu.2009 27-02-10 19:49

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
sambata dimineata!

coman razvan 28-02-10 01:38

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Vineri!

450yfz 28-02-10 10:05

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
cand e cel mai interesant si cel mai mare show?????

coman razvan 28-02-10 10:37

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
O sa apara calendarul saptamana viitoare .... :)

Yackone 28-02-10 12:31

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3130979)
cand e cel mai interesant si cel mai mare show?????

cand ne imbatam ca porci:lol:

450yfz 28-02-10 15:44

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3131460)
cand ne imbatam ca porci:lol:

yackone tu nu cand t imbeti esti funny u cand t spar...........esti comic....ok????

Yackone 28-02-10 16:00

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3132052)
yackone tu nu cand t imbeti esti funny u cand t spar...........esti comic....ok????

iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

450yfz 28-02-10 17:18

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3132111)
iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

eu zic sa plecam sambata dimineata....n intalnim toti la mc bem cafeluta si dupaia plecam asa batraneste la drum....

Sonny 28-02-10 17:19

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Batraneste cu ghilimele sau fara? :D

coman razvan 28-02-10 17:55

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3132111)
iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

Astept niste preturi ... maine! :)

450yfz 28-02-10 19:59

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 3132346)
Batraneste cu ghilimele sau fara? :D

fara ghilimele k dak vin cu golful tot incet merge si ala si dak vin cu passatul nu mai zic.......asa k mergem regulamentar!!!

tzutzu.2009 28-02-10 21:45

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Sambata pe la 8 ar fi ok!

cata.tatuc 28-02-10 21:54

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba halchiuu plecat duminica adica yo ygo drn libarzi sch ilika kestase ...!plm duminca e mai mult show!cum vreti noi toti merem dumenica!


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning