Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   4TuningDay 13-14 Martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/172786-4tuningday-13-14-martie.html)

wu_vladutz 10-03-10 20:27

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Au anuntat "cod galben" pana maine seara ... dar nu au spus nimic de weekend !

Chiar daca inchid autostrada se poate ajunge foarte bine pe drumul vechi, numai ca se pierde putin mai mult timp ( am fost pe acolo in ziua in care au ramas aia blocati la Lehliu, acum o luna )

Ne vedem la 4tuning, indiferent de vreme .. nu de alta, dar tre sa ajung la aeroport dimineata :D

leonard 10-03-10 21:33

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
pleaca cineva de vineri cu masina pe la 12 -14 PM? daca da , eu trebuie sa ajung vineri in bucuresti si ne combinam la benzina pana acolo.

Psycho 10-03-10 21:52

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Cine vrea sa mearga , in gasca , deocamdata nu s-a anuntat nimeni deci sunt doar eu , si cred ca si sofro vroia sa mearga si MIG_ul care a zis ca nu se stie daca mai vine , ne vedem pe la 8 in petrom-ul de la iesire dinspre basarabi , acolo la borcan .

Nu merg foarte tare , dar nici incet , asa ca , va astept care vreti sa mergem in haita ;)

COSTAS_EXD 10-03-10 22:22

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Cata pleci de vineri sau de sambata? Te intreb in ideea ca merg si eu si mai am cel putin 2 in masina (Liviu GSL, Dan EMO si posibil Iuli SOF).

FuRrY-far 10-03-10 23:20

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 3169688)
Cine vrea sa mearga , in gasca , deocamdata nu s-a anuntat nimeni deci sunt doar eu , si cred ca si sofro vroia sa mearga si MIG_ul care a zis ca nu se stie daca mai vine , ne vedem pe la 8 in petrom-ul de la iesire dinspre basarabi , acolo la borcan .

Nu merg foarte tare , dar nici incet , asa ca , va astept care vreti sa mergem in haita ;)

In ce zi se pleaca si la ce ora ? :-)

wu_vladutz 11-03-10 15:45

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
MIG-u` nu mai poate ajunge, asa ca plecati fara el :D

@Costas : da`mi un tel cand ajungi la Romexpo, ca eu am sa fiu acolo mai devreme ca am putina treaba prin Buc. Masinile pt SPL trebuie sa ajunga pana la ora 9:30 cel tarziu, deci, suna`ma cand ajungi ca eu o sa fiu prin zona :D

COSTAS_EXD 11-03-10 16:08

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Quote:

Originally Posted by wu_vladutz (Post 3172060)
MIG-u` nu mai poate ajunge, asa ca plecati fara el :D

@Costas : da`mi un tel cand ajungi la Romexpo, ca eu am sa fiu acolo mai devreme ca am putina treaba prin Buc. Masinile pt SPL trebuie sa ajunga pana la ora 9:30 cel tarziu, deci, suna`ma cand ajungi ca eu o sa fiu prin zona :D

Eu nu particip la dB Drag. Merg sa casc gura ca orice muritor de rand, dar te sun.

Psycho 11-03-10 23:40

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
se pleaca sambata dimineata la 8 din petrom-ul dinspre basarabi

wu_vladutz 13-03-10 19:13

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
Mda, mie unu imi pare sincer rau ca am fost !
ORIBIL !!! Aceleasi masini, masini cu chitul sarit de pe bari/praguri , zgariate ...

Ce m-a impresionat cel mai mult a fost o "puscarie" de Oltcit pe care nu dadea nimeni 2 bani ! Cum draq l-au lasat pe ala sa intre cu masina ?

Daca are cineva poze cu Oltcitul sa le posteze. Eu nu m-am obosit sa ii fac :D

CT18NRG 17-03-10 19:46

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
hai sa o zic pe scurt :
a fost aproximativ jenant organizat din pacate
haos total
discriminare pe fatza
premiere pe baza de prietenii si interese
feeling nasol .. lume incruntata , scrasnit din dintzi
multa lume venita sa vada pitzipoance nu masini
dar per total a fost ROMANIA FRATE
concluzia mea ramane clara : showurile mult mai mici sunt mult mai dragutze !

leonard 17-03-10 20:35

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
cel mai frumos e la drift ;) , acolo n-ai sa vezi fetze incruntate si scrasnit din dinti , iar premiile se iau pe bune ;)
Mie unu mi-a placut si la show .... stiu ca 80 la suta au fost aceleasi masini dar.... daca stai sa le privesti atent si in detaliu pe cele care te intereseaza nu mai e asa plictisitor.... plus ca mai e o parte buna la show-urile astea.... te intalnesti cu prieteni , socializezi , etc

Psycho 18-03-10 01:55

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
gata .. a fost ...

o sa mai fie ;) ... mie mi-a placut mancarea ... am mancat un piept de pui la rustic si un cascaval pane la city grill .. MMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmm o bunatate :))

Most_Wanted 18-03-10 09:00

Re: 4TuningDay 13-14 Martie
 
De unde am privit eu driftul a fost foarte smecher :)


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2024 4Tuning