Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   O Tigra!!!! (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/17262-tigra.html)

Kooks_Tigra 12-05-06 00:10

O Tigra!!!!
 
6 Attachment(s)
Ce ziceti?? E a mea macaoar tata:D :D :D 8)

steaua23 12-05-06 23:47

Re: [B][/B]O Tigra!!!!
 
frumos. mai putin tapiteria de pe scaune :P

Eugen_TL 12-05-06 23:54

Re: [B][/B]O Tigra!!!!
 
jenti,faruri,stopuri,geamuri,si vopsit in interior(trebuia sa vopsesti in albastru exterior..)cam atat are! daca pui si niste piele negra pe mijloc cu albastru(aceasi ca afara) si ar fi misto masinutza! :)

roby18 15-05-06 17:17

Re: O Tigra!!!!
 
misto .....................

andrey_ctyn 17-05-06 21:00

Re: O Tigra!!!!
 
1 Attachment(s)
Frumoasa .. mai ales k sunt innebunit dupa tigra .. ! C ziceti d asta ?!

Kooks_Tigra 18-05-06 14:33

Re: O Tigra!!!!
 
Mai degraba isi lasa toba originala dekat sa si le puna pe alea doua ...........nasoale rau in rest no comment..............

claudiu lucian 19-05-06 08:28

Re: O Tigra!!!!
 
e super dragutza masina. la ext e cam simpla, incearca sa pui makr nishte prelungiri finutze si nishte praguri, un aerograf nu ar strica.
felicitari, e marf, mie imi place si asa

TM-84-DMX 23-05-06 12:47

Re: O Tigra!!!!
 
Pentru 90cp cat are ,masina e campioana!;) vb din ce am vazut!

Kooks_Tigra 23-05-06 19:45

Re: O Tigra!!!!
 
Masina nu mai are 90 de cai :twisted: la motor am aspiratie directa cu un filtru in carbon BMC si evacuare cu terminal DTM cu suflu.......am avut cipu pana akum 3 zile.... pe ruli kalibrati 101 cai.............mi-a promis un mecanic ca ma ajuta sa usurez volanu sa maresk presiunea la pompa de benzina si sape in pistoane cu putini bani akuma sa vad si eu ............as avea vreo 125-130 de kai dupa:twisted: :twisted:

TM-84-DMX 23-05-06 23:24

Re: O Tigra!!!!
 
Nu stiu daca ai vazut ce poate sa faca un C20XE din masina asta !?!:>

TM-84-DMX 23-05-06 23:25

Re: O Tigra!!!!
 
Nu stiu daca ai vazut ce poate sa faca un C20XE din masina asta !?!:>
La 130 de cp la un motor de 1.4 este cam mult,nu cred ca scoti atata,sincer!

Kooks_Tigra 27-05-06 14:08

Re: O Tigra!!!!
 
Quote:

Originally Posted by TM-84-DMX
Nu stiu daca ai vazut ce poate sa faca un C20XE din masina asta !?!:>
La 130 de cp la un motor de 1.4 este cam mult,nu cred ca scoti atata,sincer!

Pai nu stiu asa mi-a zis mecanicu ............akuma zic si eu ..........pistoanele alea le sapa in cap si lasa putin mai jos din cate am inteles eu ...........oricum ia zimi ce poate un c20xe

Sere 01-06-06 23:45

Re: O Tigra!!!!
 
nice car ;) sa o pastrezi intreaga :P

D_M_X 02-06-06 19:51

Re: O Tigra!!!!
 
poate f multe un c20xe....ai sa zici ca nu e adevarat...mai ales pe tigra care este destul de ushoara si se poate si usura.....mai bine strangi bani ptr un sfi cu cv f20 si sa vezi atunci senzatii ptr 150 cp si daca mai umblii putin la el....

vlad_Mafiotu 03-06-06 21:30

Re: O Tigra!!!!
 
Mishto masina ! sa o stapanesti sanatos si sa nu o lovesti ca e pacat de ea :P


All times are GMT +2. The time now is 21:50.

- Copyright 2026 4Tuning