![]() |
O Tigra!!!!
6 Attachment(s)
Ce ziceti?? E a mea macaoar tata:D :D :D 8)
|
Re: [B][/B]O Tigra!!!!
frumos. mai putin tapiteria de pe scaune :P
|
Re: [B][/B]O Tigra!!!!
jenti,faruri,stopuri,geamuri,si vopsit in interior(trebuia sa vopsesti in albastru exterior..)cam atat are! daca pui si niste piele negra pe mijloc cu albastru(aceasi ca afara) si ar fi misto masinutza! :)
|
Re: O Tigra!!!!
misto .....................
|
Re: O Tigra!!!!
1 Attachment(s)
Frumoasa .. mai ales k sunt innebunit dupa tigra .. ! C ziceti d asta ?!
|
Re: O Tigra!!!!
Mai degraba isi lasa toba originala dekat sa si le puna pe alea doua ...........nasoale rau in rest no comment..............
|
Re: O Tigra!!!!
e super dragutza masina. la ext e cam simpla, incearca sa pui makr nishte prelungiri finutze si nishte praguri, un aerograf nu ar strica.
felicitari, e marf, mie imi place si asa |
Re: O Tigra!!!!
Pentru 90cp cat are ,masina e campioana!;) vb din ce am vazut!
|
Re: O Tigra!!!!
Masina nu mai are 90 de cai :twisted: la motor am aspiratie directa cu un filtru in carbon BMC si evacuare cu terminal DTM cu suflu.......am avut cipu pana akum 3 zile.... pe ruli kalibrati 101 cai.............mi-a promis un mecanic ca ma ajuta sa usurez volanu sa maresk presiunea la pompa de benzina si sape in pistoane cu putini bani akuma sa vad si eu ............as avea vreo 125-130 de kai dupa:twisted: :twisted:
|
Re: O Tigra!!!!
Nu stiu daca ai vazut ce poate sa faca un C20XE din masina asta !?!:>
|
Re: O Tigra!!!!
Nu stiu daca ai vazut ce poate sa faca un C20XE din masina asta !?!:>
La 130 de cp la un motor de 1.4 este cam mult,nu cred ca scoti atata,sincer! |
Re: O Tigra!!!!
Quote:
|
Re: O Tigra!!!!
nice car ;) sa o pastrezi intreaga :P
|
Re: O Tigra!!!!
poate f multe un c20xe....ai sa zici ca nu e adevarat...mai ales pe tigra care este destul de ushoara si se poate si usura.....mai bine strangi bani ptr un sfi cu cv f20 si sa vezi atunci senzatii ptr 150 cp si daca mai umblii putin la el....
|
Re: O Tigra!!!!
Mishto masina ! sa o stapanesti sanatos si sa nu o lovesti ca e pacat de ea :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:50. |
- Copyright 2026 4Tuning