Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   sub magnat (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/17259-magnat.html)

JeeFo 11-05-06 23:24

sub magnat
 
ce stiti de subu asta http://www.magnat.de/content/carhifi...pl=7,%208&s=77 ? am vazut ca e destul de ieftin.. scoate ceva ? si inca o intrebare o statie Blaupunkt GTA 275 ii ajunge ? sau daca puteti recomanda ceva pe la banii astia

tico_rs 12-05-06 09:26

Re: sub magnat
 
nu am avut experiente cu magnat la suburi pana acum, dar am o gta 275 si ei spun ca scoate 210 w rms in punte, dar eu cred ca nu scoate mai mult de 150, prin comparatie cu statii de 100 si 130 pe care le-am avut, la aceeasi bani poti sa cauti ceva la second hand mai rasarit...


All times are GMT +2. The time now is 13:42.

- Copyright 2026 4Tuning