![]() |
sub magnat
ce stiti de subu asta http://www.magnat.de/content/carhifi...pl=7,%208&s=77 ? am vazut ca e destul de ieftin.. scoate ceva ? si inca o intrebare o statie Blaupunkt GTA 275 ii ajunge ? sau daca puteti recomanda ceva pe la banii astia
|
Re: sub magnat
nu am avut experiente cu magnat la suburi pana acum, dar am o gta 275 si ei spun ca scoate 210 w rms in punte, dar eu cred ca nu scoate mai mult de 150, prin comparatie cu statii de 100 si 130 pe care le-am avut, la aceeasi bani poti sa cauti ceva la second hand mai rasarit...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning