Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Programul Rabla 2013: cupoane valorice, cupoane rabla (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla.html)
-   -   Vand tichet REMAT (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla/172188-vand-tichet-remat.html)

ionut_z_z 23-02-10 21:52

Vand tichet REMAT
 
Vand tichet valoric in valoare de 3.800 lei pentru achizitonarea unui automobil nou prin programul rabla ! Pretul cu care il vand este de 1500 lei.

Sau schimb cu un automobil in stare de functionare inafara de dacie berlina.

butzu2001 24-02-10 18:58

Re: tichet REMAT
 
Salut. Iti pot oferi 1000 lei si eventual platesc eu coletul.

ionut_z_z 24-02-10 19:03

Re: tichet REMAT
 
Quote:

Originally Posted by butzu2001 (Post 3120059)
Salut. Iti pot oferi 1000 lei si eventual platesc eu coletul.

am gasit un client care imi da 1500...si maine i-l dau.

NicuCry 26-02-10 14:43

Re: Vand tichet REMAT
 
Vezi ca am un Nissan MIcra 1999 Euro III la pret 1950 Euro din care scad rabla. 0724875505

CT-89-URS 27-02-10 15:34

Re: Vand tichet REMAT
 
ofer 1200 ron cu tot cu acte aferente !

johnny79 15-04-10 11:56

Re: Vand tichet REMAT
 
as dori sa cumpar 3 tichete remat 2010
pentru achizitionarea unei masini noi
cat mai urgent
pret discutabil
tel : 0721866818
Brasov


All times are GMT +2. The time now is 14:41.

- Copyright 2026 4Tuning