![]() |
piesa
salut.am si eu o piesa rupta. nu stiu cum se numeste / circula motorina pe ea. probabil este vreun senzor....
poza : https://i145.photobucket.com/albums/r...1/DSC02585.jpg care cunoasteti imi spuneti si mie ? si eventual poate aveti vreuna platesc. |
Re: piesa
nu stie nimeni ?
|
Re: piesa
senzor temperatura motorina.
CLOSED |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning