![]() |
audi coupe quattro VS
scot l abataie un audi coupe quattro din 85 motor aspirat 2.3 deocamdata ,fara mari modificari filtru sport si evacuare fara finala de curand furata:lol:astept provocari sa vedem unde stam bafta
[140 cai ]poate:D |
Re: audi coupe quattro VS
nimeni nimic?e frumos afara a venit primavara hai pe strada:evil:
|
Re: audi coupe quattro VS
inca astept asa de rea e masina de nu vrea nimeni?e doar o aspirata
|
Re: audi coupe quattro VS
chiar zilele trecute vorbeam cu fostul proprietar de masina :)
|
Re: audi coupe quattro VS
cu cine care proprietar?
|
Re: audi coupe quattro VS
eu sunt proprietar poate confunzi masina
|
Re: audi coupe quattro VS
incerc eu cu tine chiar daca nu prea am sanse :D
focus 1.6 tdci 109cp + |
Re: audi coupe quattro VS
ok vb spre weekend iti las un pm cu nr meu bafta
|
Re: audi coupe quattro VS
frumos aseara :) trebuie sa recunosc ca masina ta pleaca f bine si se aude f f frumos :)
cat despre rezultate...te las pe tine sa spui :) bafta! |
Re: audi coupe quattro VS
pana la cati cai accepti?
|
Re: audi coupe quattro VS
pai ce sa zic cu focus 1-1 nu ?oricum neam distrat bv felicitari pt masina
|
Re: audi coupe quattro VS
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:31. |
- Copyright 2026 4Tuning