Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intrebare cablu! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/171737-intrebare-cablu.html)

Mario_rw 21-02-10 19:57

Intrebare cablu!
 
Detin un asemenea cablu

http://magazinuldemuzica.ro/SOMMER-C...0-_-13542.html

Intrebarea este daca merge conectat audio pentru masina intre CD si Statie?


Multumesc!

teddyb 22-02-10 12:54

Re: Intrebare cablu!
 
de mers merge,dar 3m e cam scurt....... :P

Dennis_TL 22-02-10 15:41

Re: Intrebare cablu!
 
e bun cablul dar este mult prea scurt , ti-ar trebui 6-7m pentru amplasarea amplificatorului in portbagaj cum a zis si teddyb

saxo 22-02-10 17:36

Re: Intrebare cablu!
 
Sa nu exageram. 5-5,5 metri e arhisuficient. 6-7 daca ai vre-un microbuz ceva ...

Dennis_TL 22-02-10 18:26

Re: Intrebare cablu!
 
la mine (mitsubishi colt z30) a intrat ~6m de cablu de la player pana la amplificator. depinde si de managementul matzelor , oricum 3m nu ii ajung.

Mario_rw 23-02-10 22:35

Re: Intrebare cablu!
 
Salut!

Multumesc pentru raspunsuri. Am acelasi model de cablu ca acela dar al meu are lungimea de 5 metri.
Am o Mazda Xedos 6 si sper sa ajunga.

O seara buna!


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning