![]() |
Intrebare cablu!
Detin un asemenea cablu
http://magazinuldemuzica.ro/SOMMER-C...0-_-13542.html Intrebarea este daca merge conectat audio pentru masina intre CD si Statie? Multumesc! |
Re: Intrebare cablu!
de mers merge,dar 3m e cam scurt....... :P
|
Re: Intrebare cablu!
e bun cablul dar este mult prea scurt , ti-ar trebui 6-7m pentru amplasarea amplificatorului in portbagaj cum a zis si teddyb
|
Re: Intrebare cablu!
Sa nu exageram. 5-5,5 metri e arhisuficient. 6-7 daca ai vre-un microbuz ceva ...
|
Re: Intrebare cablu!
la mine (mitsubishi colt z30) a intrat ~6m de cablu de la player pana la amplificator. depinde si de managementul matzelor , oricum 3m nu ii ajung.
|
Re: Intrebare cablu!
Salut!
Multumesc pentru raspunsuri. Am acelasi model de cablu ca acela dar al meu are lungimea de 5 metri. Am o Mazda Xedos 6 si sper sa ajunga. O seara buna! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning