Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - KisS_a4_b5 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/171455-machetele-mele-kiss_a4_b5.html)

KisS_a4_b5 20-02-10 14:45

Machetele mele - KisS_a4_b5
 
Sper Sa Va Placa... O sa cumpar una cat de poate de radiocomandata Pe Cherosen :X dar cam scumpa..
Am vrut sa mai fac niste poze cu mai multe detalii..portiere,jante,interioare,motor dar am zis ca o sa fie cam multicele..

https://img121.imageshack.us/img121/8283/image012yqj.jpg
https://img96.imageshack.us/img96/8808/image011dxe.jpg
https://img22.imageshack.us/img22/6453/image010iq.jpg
https://img442.imageshack.us/img442/6127/image009vt.jpg
https://img714.imageshack.us/img714/2203/image008x.jpg
https://img96.imageshack.us/img96/7520/image007wd.jpg

Darius DMS 20-02-10 14:47

Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
 
salut....bine ai venit printre noi....frumoase machete....incearca sa faci poze mia clare....bafta in continuare;)

KisS_a4_b5 20-02-10 16:35

Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
 
sunt facute cu telefonul... ca nam camera... :D Bine V-am Gasit :)

vali_iceman 20-02-10 16:42

Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
 
frumoase machete :D ... la mai multe :>

KisS_a4_b5 20-02-10 22:07

Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
 
merci merci... deocamdata vreau sa strang cat mai multe Marca Subaru


All times are GMT +2. The time now is 08:08.

- Copyright 2026 4Tuning