![]() |
Machetele mele - KisS_a4_b5
Sper Sa Va Placa... O sa cumpar una cat de poate de radiocomandata Pe Cherosen :X dar cam scumpa..
Am vrut sa mai fac niste poze cu mai multe detalii..portiere,jante,interioare,motor dar am zis ca o sa fie cam multicele.. https://img121.imageshack.us/img121/8283/image012yqj.jpg https://img96.imageshack.us/img96/8808/image011dxe.jpg https://img22.imageshack.us/img22/6453/image010iq.jpg https://img442.imageshack.us/img442/6127/image009vt.jpg https://img714.imageshack.us/img714/2203/image008x.jpg https://img96.imageshack.us/img96/7520/image007wd.jpg |
Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
salut....bine ai venit printre noi....frumoase machete....incearca sa faci poze mia clare....bafta in continuare;)
|
Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
sunt facute cu telefonul... ca nam camera... :D Bine V-am Gasit :)
|
Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
frumoase machete :D ... la mai multe :>
|
Re: Machetele mele - KisS_a4_b5
merci merci... deocamdata vreau sa strang cat mai multe Marca Subaru
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning