Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 19-02-10 10:39

E46 - 320Cd *** K O X ***
 
8 Attachment(s)
Va salut!
M-am hotarat intr-un final sa va prezint si eu masina mea... e46 coupe facelift 320Cd, an 2004 cumparat anul trecut in aprilie de ziua mea din Germania...
De ce Cd? Pt fac multi km anual (peste 35000)
De ce Coupe? Pt ca arata fantastic si il doream de ani buni!
Ca dotari, strictul necesar: cutie 6 trepte, cotiera, trapa, navi mic, AC, scaune incalzite, volan sport samd...
Masina va suferi unele modificari dar ca idee eu merg pe stilul clean... si ceva racing :lol:
Atesez cateva poze cu ea din vremea zilelor insorite!
Orice comentarii, sugestii, pareri sunt binevenite!
Enjoy!!! :peace:

gelu_r 19-02-10 10:41

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Ataseaza si poze mai noi sa vada lumea , aa si STOPURILE ca nu le am vazut :D

B88VXL 19-02-10 11:06

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
foarte frumoasa..:) niste jante i-ar trebui urgent:)

road_runner 19-02-10 11:09

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by B88VXL (Post 3102152)
foarte frumoasa..:) niste jante i-ar trebui urgent:)

multam... am pregatit ceva pt ea 18'' foarte late, insa vremea asta...:cry:

Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3102067)
Ataseaza si poze mai noi sa vada lumea , aa si STOPURILE ca nu le am vazut :D

curand facem poze noi! si stopurile iti zic de acum: sunt crima! :lol:

Nas! 19-02-10 11:17

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos si fara incidente ne placute mai concret ce modificari vrei sa ii aduci???

zku76 19-02-10 11:20

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
frumos coupe-ul si sa vina caldura sa vedem jantele !!!

road_runner 19-02-10 11:24

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by Nas! (Post 3102186)
Foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos si fara incidente ne placute mai concret ce modificari vrei sa ii aduci???

ms frumos... pai m paket clubsport :lol:

Quote:

Originally Posted by zku76 (Post 3102193)
frumos coupe-ul si sa vina caldura sa vedem jantele !!!

eu nu mai pot! crede-ma! mai asteptam un pic :lol:

ady0scorpion 19-02-10 11:35

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
frumos cadou de ziua ta! masina e superba ,sa aveti grija unul de celalalt ! bafta cu proiectul si asteptam noutati!

browser 19-02-10 12:04

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Sa nu o mai vinzi si pe asta sa ai grija de ea frumoasa foc

road_runner 19-02-10 12:05

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady0scorpion (Post 3102246)
frumos cadou de ziua ta! masina e superba ,sa aveti grija unul de celalalt ! bafta cu proiectul si asteptam noutati!

da! mersi frumos de urari... proiectul e in curs.. revin cu poze noi curand!

Quote:

Originally Posted by browser (Post 3102347)
Sa nu o mai vinzi si pe asta sa ai grija de ea frumoasa foc

nu, nu o vand decat pt un m3 desi nu se anunta mare lucru curand, financiar vorbind!

browser 19-02-10 12:08

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
La cate masini ai avut iti permiteai un m3 :D

road_runner 19-02-10 12:17

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by browser (Post 3102360)
La cate masini ai avut iti permiteai un m3 :D

Da asa e... Problema e ca nu le-am avut toate odata! :lol:

kox_24 19-02-10 12:20

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
toti asteptam vremea buna.imi place.cu modificarile care urmeaza o sa-mi placa si mai tare.si numaru ami place 8).sunt curios ce roti ai sa arunci pe ea;) .cu cat mai late cu atat mai bine.poate ne intalnim anu asta la vreun show.bafta.

road_runner 19-02-10 13:26

Re: e46 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 3102420)
toti asteptam vremea buna.imi place.cu modificarile care urmeaza o sa-mi placa si mai tare.si numaru ami place 8).sunt curios ce roti ai sa arunci pe ea;) .cu cat mai late cu atat mai bine.poate ne intalnim anu asta la vreun show.bafta.


numarul e preferential! :lol:
de intalnit sigur ne intalnim cel putin la TIM Tuning 100% vin...

crysty.bobok 19-02-10 17:41

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumoasa masina ...
ce model de jante va primi?


All times are GMT +2. The time now is 04:51.

- Copyright 2026 4Tuning