Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/171086-masina.html)

Timofte 18-02-10 19:15

masina
 
Ma intereseaza EXCLUSIV :

Audi A4 modelul nou
Audi A5
Audi A6 minim 2007 (2.0 TDI)
Mercedes Clasa C modelul nou
Mercedes CLC
BMW seria 3 e90
BMW seria 3 e92
BMW seria 3 e93
VW Passat CC
Mercedes CLK 2007

Masini cu KM peste 70-80.000 nu intereseaza
Preiau si leasing eventual

Mentionez ca ma intereseaza doar o oferta buna , sub pretul pietei . Daca are cineva de vanzare un astfel de model il astept sa discutam . O zi buna

Timofte 20-02-10 18:56

Re: masina
 
nimeni...?

Timofte 22-02-10 20:15

Re: masina
 
..................

danielcars25 23-02-10 14:22

Re: masina
 
Salut, daca te intereseaza vreun anumit model pe care vrei sa ti'l caut aici in Italia, eu la sfarsitul saptamanii ajung in tara si pot sa iti aduc o masina care sa corespunda dorintelor tale.

Daca esti interesat astept sa ma contactezi.

Vezi si aici mai multe detalii https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...a-comanda.html

Timofte 24-02-10 12:47

Re: masina
 
up.........

Timofte 26-02-10 14:26

Re: masina
 
up...........

Timofte 03-03-10 12:27

Re: masina
 
up...............

Timofte 08-03-10 19:08

Re: masina
 
up.....

Timofte 10-03-10 17:11

Re: masina
 
up...............

madutz2006 10-03-10 17:34

Re: masina
 
un click aici: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2008-a.html

Timofte 13-03-10 22:06

Re: masina
 
Ma intereseaza EXCLUSIV :

Audi A4 modelul nou
Audi A5
Audi A6 minim 2007 (2.0 TDI sau 2.7 TDI dar neaparat cu quattro)
Mercedes Clasa C modelul nou (neaparat Avantgarde)
Mercedes CLC
BMW seria 3 e90
BMW seria 3 e92
BMW seria 3 e93
VW Passat CC
Volvo XC60
Volvo S80
Mercedes GLK
Audi Q5

Masini cu KM peste 70-80.000 nu intereseaza
Preiau si leasing eventual

Mentionez ca ma intereseaza doar o oferta buna , sub pretul pietei . Daca are cineva de vanzare un astfel de model il astept sa discutam . O zi buna

Timofte 20-03-10 16:57

Re: masina
 
up...........


All times are GMT +2. The time now is 12:41.

- Copyright 2026 4Tuning