![]() |
Janta Tabla vs Janta Aliaj
Salutare!Am si eu o intrebare: stiti careva daca o janta de tabla este mai grea decat una de aliaj?(vorbim de aceeasi dimensiunea de ex pe 14 ambele)Si daca da,e considerabila diferenta?:-)
ps: dupa cum suna tabla-aliaj as zice ca cele de aliaj ar fi mai usoare dar un site m-a lasat umpic confuz si as vrea sa aflu adevarul. |
Re: Janta Tabla vs Janta Aliaj
Depinde si de modelul jantei si de firma care este produsa.
Uite aici http://www.wheelweights.net/ |
Re: Janta Tabla vs Janta Aliaj
Super site!! Multumesc mult! :D
|
Re: Janta Tabla vs Janta Aliaj
Quote:
Merci. |
Re: Janta Tabla vs Janta Aliaj
Folositor site-ul .
Multam |
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning