![]() |
vw passat model 2003!!!
salut!!!am o mare rugaminte.as vrea un sfat de la cineva care stie ce inseamna vw passat 1.9 tdi(131 cp) cu cutie tiptronic,.am auzit de la mai multe persoana ca au probleme mari la cutie!!nu stiu exact ce sa aleg intre manuala(6 trepte) sau tiptronic!!astept un raspuns sincer.va multumesc!!!!
|
Re: vw passat model 2003!!!
cele mai fiabile cutii sunt clar cele manuale.. plus ca in cazul in care iti pica ceva la ea, e mult mai ieftin de inlocuit.. detalii tehnice nu stiu exact sa iti dau.. dar e pozibil ca la cea manuala sa se duca mai repede ambreiajul.. depinde si de stilul de condus..
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:04. |
- Copyright 2026 4Tuning