![]() |
Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploiesti
Salutare ,
Eu cautam de mult asa ceva ,daca sunteti de acord cititi si semnati si voi petita asta ,poate cineva o sa se sesizeze candva...daca nu sunteti de acord nu dati importanta acestui topic ,sau sterge-ti-l . http://www.petitieonline.ro/petitie/...p67055048.html Multumesc! |
Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
Pupa-l in partz pe dragos patratu ala de nu mai putea din cauza tobelor marioneta lui ghita asesoft psd & asociatii care vezi Doamne nu mai poate el de drumurile prost ingrijite de pd-l.Inainte de asta a fost calota si culmea drumurile erau la fel de prost ingrijite de marinescu psd de la drumuri a carui odrasla se plimba cu audi r8 prin gropile umplute (sau golite) de tacsu.
90% din ziaristi sunt niste latrai cumparati. Asa ca fwck off. |
Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
Quote:
pardon dar are dreptate patraru.nu mai suport lumea in care traim.ti se pare normal sa platim taxe si impozite ,sa platim ceva si sa primim in schimb >>NIMIC?eu cred ca nu ar trebui sa ramanem indiferenti...si fiecare la randul nostru sa semneze ..poate odata si-odata va vedea cineva. oare nenorocitul de volosevici pe unde o merge...n-o folosi strazile?! |
Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
cam are dreptate paga, stie el ce stie 8)
topicul nu are rost sa-l lasam deschis, s-a discutat ceva si aici - https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.../page-166.html putem continua acolo |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning