Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/170653-petitie-sanctionarea-primarului-vinovat-starea-drumurilor-ploiesti.html)

UNDERC0VER 16-02-10 20:55

Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploiesti
 
Salutare ,

Eu cautam de mult asa ceva ,daca sunteti de acord cititi si semnati si voi petita asta ,poate cineva o sa se sesizeze candva...daca nu sunteti de acord nu dati importanta acestui topic ,sau sterge-ti-l .

http://www.petitieonline.ro/petitie/...p67055048.html

Multumesc!

Pagani_honda 16-02-10 21:15

Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
 
Pupa-l in partz pe dragos patratu ala de nu mai putea din cauza tobelor marioneta lui ghita asesoft psd & asociatii care vezi Doamne nu mai poate el de drumurile prost ingrijite de pd-l.Inainte de asta a fost calota si culmea drumurile erau la fel de prost ingrijite de marinescu psd de la drumuri a carui odrasla se plimba cu audi r8 prin gropile umplute (sau golite) de tacsu.
90% din ziaristi sunt niste latrai cumparati. Asa ca fwck off.

UNDERC0VER 16-02-10 21:20

Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
 
Quote:

Originally Posted by Pagani_honda (Post 3093373)
Pupa-l in partz pe dragos patratu ala de nu mai putea din cauza tobelor marioneta lui ghita asesoft psd & asociatii care vezi Doamne nu mai poate el de drumurile prost ingrijite de pd-l.Inainte de asta a fost calota si culmea drumurile erau la fel de prost ingrijite de marinescu psd de la drumuri a carui odrasla se plimba cu audi r8 prin gropile umplute (sau golite) de tacsu.
90% din ziaristi sunt niste latrai cumparati. Asa ca fwck off.


pardon dar are dreptate patraru.nu mai suport lumea in care traim.ti se pare normal sa platim taxe si impozite ,sa platim ceva si sa primim in schimb >>NIMIC?eu cred ca nu ar trebui sa ramanem indiferenti...si fiecare la randul nostru sa semneze ..poate odata si-odata va vedea cineva.
oare nenorocitul de volosevici pe unde o merge...n-o folosi strazile?!

tng 16-02-10 21:37

Re: Petitie pentru sanctionarea primarului ,vinovat pentru starea drumurilor din Ploi
 
cam are dreptate paga, stie el ce stie 8)
topicul nu are rost sa-l lasam deschis, s-a discutat ceva si aici - https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.../page-166.html
putem continua acolo


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning