![]() |
Valcea ?
multe masini tari pe acolo. distanta destul de mica. o sa vina cineva de acolo ?
|
Vali: am impresia ca la cursa ilegala au fost. De ce n-ar veni si acum ? Oricum, Cioara o sa sune peste tot, unde cunoaste lume care ar putea sa vina.
|
nu ar strica sa avem si un feedback nu ?
|
pai parca si la o indemanare, la prisma venisera din valcea, nu?
|
e bine ca se vine din toata tara ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning