Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Donatie sange - Luca Nicoleta (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/170361-donatie-sange-luca-nicoleta.html)

Bmw_E30dak 15-02-10 15:36

Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Datorita accidentului intamplat ieri in care a fost implicat prietenului nostru RAZVAN VEN impreuna cu prietena sa este nevoie sa donam sange la spital deorece acesta nu mai are rezerve de sange si trebuie inlocuit sangele pierdut

Precizez ca se poate dona orice grupa sanguina


Numele LUCA NICOLETA

DE MAINE 16 FEBRUARIE PUTETI DONA DEOARECE ASTAZI ESTE INCHIS....

VA MULTUMIM

cmdbass 15-02-10 17:10

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Pff am donat saptamana trecuta...s-o putea face ceva acum?

tng 15-02-10 17:49

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
nu cred ca poti cmd-ule. trebuie sa treaca un timp, nush exact cat.

G_S_C 15-02-10 19:22

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Salut
Te rog spune-ne si noua ce s-a intamplat, chiar nu am habar.
In ce stare sunt, cum se simt
Maine merg sa donez si eu.

Vladz 15-02-10 19:57

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
cum se procedeaza acolo cand se doneaza , se specifica ceva ? doare ?:|

riv_gms 15-02-10 20:02

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
incercam sa mergem si noi organizati?
am inteles neoficial ca se merge la ora 10 ?!

G_S_C 15-02-10 20:10

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 3089049)
Pff am donat saptamana trecuta...s-o putea face ceva acum?

Peste 70 de zile de la ultima donatie mai poti sa donezi.

gms-ule, fa o propunere de organizare daca esti dragut.

ririnel 15-02-10 21:00

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Multa sanatate lui Razvan si prietenei lui! Imi pare rau ca nu am cum sa ajung inainte de ora 16 acolo :sad:

Manson 15-02-10 22:17

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
voi face tot posibilul sa ajung si eu acolo

B72BTB 15-02-10 23:13

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Sper sa nu ma injure nimeni pt ce am facut, dar mi-a dat un fost membru inferno cu care sunt amica linku la thread-ul acesta si mi-a povestit ce s-a intamplat.
Cum din ce am citit pe net nu am voie sa donez sange cica din cauza miopiei, i-am trimis un mail administratorului site-ului phonline ( care are multe accesari zilnice) daca poate pune un anunt pt donare sange pt cei doi.
Ce-i drept nu am cerut acordu nimanui sa fac asta ( motivul pentru care sper sa nu ma trezesc cu priviri urate din partea unora) dar tinand cont ca suntem cam toti de aceeasi varsta mi s-a parut un lucru moral sa fac asta ( putem ajunge toti in aceeasi situatie si orice mana de ajutor e binevenita).

riv_gms 15-02-10 23:21

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Quote:

Originally Posted by B72BTB (Post 3090577)
Sper sa nu ma injure nimeni pt ce am facut, dar mi-a dat un fost membru inferno cu care sunt amica linku la thread-ul acesta si mi-a povestit ce s-a intamplat.
Cum din ce am citit pe net nu am voie sa donez sange cica din cauza miopiei, i-am trimis un mail administratorului site-ului phonline ( care are multe accesari zilnice) daca poate pune un anunt pt donare sange pt cei doi.
Ce-i drept nu am cerut acordu nimanui sa fac asta ( motivul pentru care sper sa nu ma trezesc cu priviri urate din partea unora) dar tinand cont ca suntem cam toti de aceeasi varsta mi s-a parut un lucru moral sa fac asta ( putem ajunge toti in aceeasi situatie si orice mana de ajutor e binevenita).

nu ai gresit cu nimik!

B72BTB 15-02-10 23:26

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
mersi riv_gms. sper sa ajute un pic acolo. oricum de donat as dona si eu tinand cont ca sunt sanatoasa tun asa ca ma mai interesez de faza cu miopia...oricum detalii observ ca sunt pe forum ( nume) si presupun ca se face la judetean nu?

riv_gms 15-02-10 23:29

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Din cate stiu sa nu dau informatie gresita la Centrul de transfuzie sanguina al municipiului Ploiesti - Adresa: Soseaua Vestului, Nr. 24 A
Ploiesti , Jaka ... poti sa ne dai mai multe informati?

Vladz 15-02-10 23:40

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
Quote:

Originally Posted by riv_gms (Post 3090615)
Din cate stiu sa nu dau informatie gresita la Centrul de transfuzie sanguina al municipiului Ploiesti - Adresa: Soseaua Vestului, Nr. 24 A
Ploiesti , Jaka ... poti sa ne dai mai multe informati?

este exact langa Ambulanta , vis a vis de ACR , mai exact langa sediul Aquila de pe Vestului


cum ramane , ne strangem maine undeva si mergem toti sau mergem alandala ?

B72BTB 15-02-10 23:43

Re: Donatie sange - Luca Nicoleta
 
aaa gata stiu unde e:D pe partea cu socolescu


All times are GMT +2. The time now is 06:24.

- Copyright 2024 4Tuning