![]() |
O parere.
Salutare, vreau niste pareri de la voi.Care sunt mai bune motoare cele ecotec la opel si motoarele opc de cine is fabricate.Care e mai bun ecotecu sau opc.Am auzit ca is cam naspa cele ecotech,astept parerile voastre.Ms
|
Re: O parere.
iti dai seama ca Opc`ul e mai bun..;)) acuma depinde si pt ce vrei..
dar intrebare.. ai 15 ani ? |
Re: O parere.
Am 17ani, si am vrut sa cumparam un opel vectra b si avea motor ecotec si nu stiam, care e mai bun,MS.
|
Re: O parere.
Dacă ai 17 ani la profilul tău de ce scrie că ai 15?
Deci ai aflat OPC e mai bun şi mai scump! |
Re: O parere.
OPC-UL e tot un motor ecotech.e un motor caruia i s-au imbunatatit performantele.
|
Re: O parere.
Bingo! Cine stie cunoaste :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:23. |
- Copyright 2026 4Tuning