Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   O parere. (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/169795-parere.html)

kill^^ 12-02-10 21:46

O parere.
 
Salutare, vreau niste pareri de la voi.Care sunt mai bune motoare cele ecotec la opel si motoarele opc de cine is fabricate.Care e mai bun ecotecu sau opc.Am auzit ca is cam naspa cele ecotech,astept parerile voastre.Ms

PoToS 13-02-10 16:48

Re: O parere.
 
iti dai seama ca Opc`ul e mai bun..;)) acuma depinde si pt ce vrei..
dar intrebare..
ai 15 ani ?

kill^^ 13-02-10 17:14

Re: O parere.
 
Am 17ani, si am vrut sa cumparam un opel vectra b si avea motor ecotec si nu stiam, care e mai bun,MS.

GJ 64 GAB 13-02-10 19:34

Re: O parere.
 
Dacă ai 17 ani la profilul tău de ce scrie că ai 15?

Deci ai aflat OPC e mai bun şi mai scump!

06XPT 20-02-10 21:15

Re: O parere.
 
OPC-UL e tot un motor ecotech.e un motor caruia i s-au imbunatatit performantele.

=Virus= 21-02-10 10:47

Re: O parere.
 
Bingo! Cine stie cunoaste :D


All times are GMT +2. The time now is 08:23.

- Copyright 2026 4Tuning