![]() |
masinile tari din sm....by Criwar
Poze facute de mine cu telu prin oras...sa se minuneze lumea de ce masini sunt prin oraselul asta...si astea is mai nimic...asa k...priviti...si salivati :)
|
Re: poze...by Criwar
3 Attachment(s)
corvette...mandra masina...scuzati calitatea pozelor..am uitat sa il pun telu pe 640x480 X(...ce ciuda mi..imi vine sa imi dau pumni
|
Re: poze...by Criwar
3 Attachment(s)
octavia...pakt k nu e cu nr de SM :)
|
Re: poze...by Criwar
2 Attachment(s)
seria6...cam murdara :)
|
Re: poze...by Criwar
7 Attachment(s)
cea mai tare din parcare...si la propriu si la figurat...asa masina...
|
Re: poze...by Criwar
faine masinutze la noi in oras....bravo criwar...tot asa cu pozele
|
Re: poze...by Criwar
woow.Unde le gasesti? :)
|
Re: poze...by Criwar
mishto poze.asteptam si restu :D
|
Re: poze...by Criwar
4 Attachment(s)
cateva si de la me :D
|
Re: poze...by Criwar
Foarte frumos Corvetteu...lai pozat in sm?
|
Re: poze...by Criwar
care din ele? :D
|
Re: poze...by Criwar
corvetu e din negresti :d manta din sm
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am vazut ieri un A8 W12 deci am ramas masca!! Sper sa prind niste poze.Aaaa avea si numar de Sm.:shock:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
si una bucata H2 in fata la Dana.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
erai baut knd ai facut poza? :)...am vazut iara S6le lu Tibi Blaga...rupe tot...ce bengoasa ii...ioioioi...sper sa ii pot face poze odata...si calibra-ul ala cu paint mijto l-am urmarit pe pod :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:19. |
- Copyright 2026 4Tuning