Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unknown Racers (https://forum.4tuning.ro/621-unknown-racers.html)
-   -   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/621-unknown-racers/169557-provocari.html)

kos_YRC 11-02-10 19:13

PROVOCARI
 
pe acest topic primim provocari de la alte cluburi sau de la persoane independente.

kos_YRC 14-02-10 18:21

Re: PROVOCARI
 
O parte din masinile de provocari de la noi:
2x audi a4 quatro 1,8T 150cp+
audi a4 1.8T 150cp+
skoda fabia 1,9tdi 101+
skoda octavia 1.9 tdi 90cp+
Bmw 335i 306cp+
dacia logan 1,4mpi
Fiat bravo 1,4tfsi 150cp stock
Opel vectra 170cp
Hayabusa 170cp+
KAWASAKI ZX6-R 125cp+
etc

TOBA^ 14-02-10 18:28

Re: PROVOCARI
 
A.C.S Anonymous motorsport accepta aceasta provocare...

kos_YRC 14-02-10 18:46

Re: PROVOCARI
 
O onoare din partea noastra sa acceptati.iti dau un pm cu datele de contact sa stabilim.
O seara buna

B83RUP 15-02-10 08:24

Re: PROVOCARI
 
Salut ,cu a4 ar fii interesant de vazut , ma bag si eu ......

kos_YRC 15-02-10 16:38

Re: PROVOCARI
 
deisgur..iti dau datele de contact pe pm si vedem ce si cum:)

kidu2006 15-02-10 16:44

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3085803)
A.C.S Anonymous motorsport accepta aceasta provocare...

We have a winner :)).Toba,dar zi-le la baieti si cu ce masini vine clubul:oops:

kos_YRC 15-02-10 16:46

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3088943)
We have a winner :)).Toba,dar zi-le la baieti si cu ce masini vine clubul:oops:

stiu cu cine avem de-a face;) si nu-mi fac mari sperante stai linistit,dar ne distram si noi.
discut in privat cu Toba la ce categorie suntem provocati
Peace

TOBA^ 15-02-10 19:19

Re: PROVOCARI
 
o sa participam cu masini din grupa celor enumerate de kos_YRC.

ALEX_BZN 15-02-10 21:43

Re: PROVOCARI
 
il provoc si eu pe ZYCU cu loganu..ca poate isi ia revansa si el....asta asa intre membri filialei din Ploiesti.

B|shOp-VR6 15-02-10 22:30

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3089585)
o sa participam cu masini din grupa celor enumerate de kos_YRC.

Da... dar mai avem de asteptat vreo luna pana se duce zapada.. :)

Puya123123 16-02-10 10:42

Re: PROVOCARI
 
335i sa iasa de pe lista,ca nu mai exista,s-a vandut..in rest..astept sa se incalzeasca sa testam si noi busa aia :D

Zycu_tao 17-02-10 13:47

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by ALEX_BZN (Post 3090201)
il provoc si eu pe ZYCU cu loganu..ca poate isi ia revansa si el....asta asa intre membri filialei din Ploiesti.

provocare acceptata

Motosina 17-02-10 22:01

Re: PROVOCARI
 
A fi sau a nu fi !
asta e intrebarea, Toba^ ! :p

KENZO 17-03-10 17:43

Re: PROVOCARI
 
Pole Position Racers accepta.Regulile le faceti voi.


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning