![]() |
Grupe de participare
hmm.... eu as vrea sa vin.. sa vad cum stau cu banii... ziceai intr-un post ca grupa A ar fi pana in 115 cp? ca e cam aiurea daca e asa...
Gabi: eu am dat split la mesaje si-am creat topicu' asta. |
Sinner: asa au fost mereu grupele.
|
la viteza A-ul e pana in 90...
la indemanare era A pana in 115... si B restul |
Sa ne lamureasca cineva. A-u' este pana in 90 sau 115 CP?
Confuzia a inceput de la 200SX (no offence) care a postat grupele pe topicul Detalii despre cursa, iar eu, de lene, n-am mai intrat pe site sa vad ca A-u' se opreste la 90 CP. 90 sau 115 CP?! |
2 Attachment(s)
eu stiu din doc-urile alea care le pusese Sebastian mai demult:
|
pai si acolo unde am postat eu A-ul se oprea la 90CP, chestiile alea postate de mine sunt copy-paste la ce era pe site-ul 4tuning
cred ca nu am scris nimik gresit |
Deci 90 CP e.
Topic inchis! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:13. |
- Copyright 2026 4Tuning