Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   becuri pt faza lunga ? (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/169302-becuri-pt-faza-lunga.html)

paul_cosma 10-02-10 18:57

becuri pt faza lunga ?
 
Am pe faza scurta si ceata xenon philips 8000k.
Pe pozitii am pus niste led-uri care dau bine cu xenonul.

Ce as putea pune pe faza lunga, sa scap de lumina aia galbena.
Ceva pana in 100-150 ron.

Becurile h7 cu 18 Led-uri sunt ok ?

astept sfaturi
link-uri...

Sonny 13-02-10 15:13

Re: becuri pt faza lunga ?
 
Xenon si pe lunga.


All times are GMT +2. The time now is 18:47.

- Copyright 2026 4Tuning