![]() |
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
8 Attachment(s)
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9dd5008417.jpg Carzone Specials a lansat un nou bodkit pentru Peugeot 206, denumit SHAVER. Fotografii: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Frumos kitul se potriveste bine tare la peugeot ;)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Cam simplu....
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Arata parca e neterminata masina...mai bine o lasau nemodificata...
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
E prea simplu,mai bine arata nemodificata.Beah
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
naspa... bine ziceti .. mai bine o lasau numa cu neste jenti :)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
la prima vedere e naspa rau...dar daca am vedea-o pe strada cred ca ne-am schimba un pik parerea...
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
lol, asta e Lada aia din reclama transformata in 206?
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
urat bodykit:rolleyes2 mie unu nu imi place....
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Mult prea "rotund".
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
i se potriveste numele de minune SHAVER.parca ii prea rasa,dar totusi decat stoc mai bine asa
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
Vrei sa zici k romanii nu stiu sa faca masini frumoase? Inseamna k nu ai vazut ce se poate face in Romania...!!!(daca dispui de suficiente resurse, bineinteles). |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Chiar naspha....total nereusit..din fata zici ca nu se imbina nimik.....penibil..
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning