Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/16899-peugeot-206-shaver-carzone-specials.html)

RoSonic 04-05-06 12:57

Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
8 Attachment(s)
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9dd5008417.jpg

Carzone Specials a lansat un nou bodkit pentru Peugeot 206, denumit SHAVER.

Fotografii:

Andreus 04-05-06 13:17

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Frumos kitul se potriveste bine tare la peugeot ;)

G-power 04-05-06 14:11

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Cam simplu....

Andr3i 04-05-06 14:29

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata

zanga 04-05-06 14:41

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Arata parca e neterminata masina...mai bine o lasau nemodificata...

s3bby2000 04-05-06 14:50

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
E prea simplu,mai bine arata nemodificata.Beah

MKE 04-05-06 15:52

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P

paulbijnitzaru 04-05-06 16:23

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
naspa... bine ziceti .. mai bine o lasau numa cu neste jenti :)

Eugen_TL 04-05-06 16:29

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
la prima vedere e naspa rau...dar daca am vedea-o pe strada cred ca ne-am schimba un pik parerea...

J.D 04-05-06 16:47

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
lol, asta e Lada aia din reclama transformata in 206?

stefaneL 04-05-06 16:47

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
urat bodykit:rolleyes2 mie unu nu imi place....

andrei_1402 04-05-06 17:01

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Mult prea "rotund".

Mantra 04-05-06 17:02

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
i se potriveste numele de minune SHAVER.parca ii prea rasa,dar totusi decat stoc mai bine asa

Xender 04-05-06 18:27

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by b_22_mke
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P


Vrei sa zici k romanii nu stiu sa faca masini frumoase? Inseamna k nu ai vazut ce se poate face in Romania...!!!(daca dispui de suficiente resurse, bineinteles).

shaid-kid 04-05-06 18:55

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Chiar naspha....total nereusit..din fata zici ca nu se imbina nimik.....penibil..


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning