![]() |
Inscrierea in Bulgaria.
Imi cer scuze daca s-a mai facut un topic asemanator.. eu n-am gasit.
As vrea si eu cat mai multe detalii despre inscrierea in Bulgaria.. cu cat iti ia mai putin ca in RO, cam cat e la BMW`urile cu motor mai mare de 1.8 (inclusiv 1.8 ) as fi interesat in mod special la 2.0, si cam cum trebuie platita.. trebuie sa te duci anual in Bulgaria s-o platesti..? ..Multumesc Stima ! :D |
Re: Inscrierea in Bulgaria.
deci..? ceva detalii... :D
|
Re: Inscrierea in Bulgaria.
mai sunt 8 milioane de threaduri pe tema asta.
Nu trebuie sa te duci anual sa platesti impozitul, dar ITP-ul se face in bulgaria. |
Re: Inscrierea in Bulgaria.
lasati-mi si mie un link cu detalii despre treaba asta.. imi cer scuze, dar nu am rasfoit tot forumul.. multumesc!
|
Re: Inscrierea in Bulgaria.
ai sus buton "Search".
|
Re: Inscrierea in Bulgaria.
daca chiar vroiai sa fii de ajutor, imi dadeai linku.. caut de 10 min si nu gasesc nimic, in fine.
:twisted: |
Re: Inscrierea in Bulgaria.
intra pe [email protected] si lasa-mi un mes te caut si iti dau toate detaliile care te intereseaza sau chiar te pot ajuta la inscriere
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:53. |
- Copyright 2026 4Tuning