Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   Inscrierea in Bulgaria. (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/168886-inscrierea-bulgaria.html)

alex2290 08-02-10 21:33

Inscrierea in Bulgaria.
 
Imi cer scuze daca s-a mai facut un topic asemanator.. eu n-am gasit.
As vrea si eu cat mai multe detalii despre inscrierea in Bulgaria.. cu cat iti ia mai putin ca in RO, cam cat e la BMW`urile cu motor mai mare de 1.8 (inclusiv 1.8 ) as fi interesat in mod special la 2.0, si cam cum trebuie platita.. trebuie sa te duci anual in Bulgaria s-o platesti..? ..Multumesc
Stima ! :D

alex2290 09-02-10 13:48

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
deci..? ceva detalii... :D

ionut_cluj 09-02-10 18:21

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
mai sunt 8 milioane de threaduri pe tema asta.
Nu trebuie sa te duci anual sa platesti impozitul, dar ITP-ul se face in bulgaria.

alex2290 09-02-10 18:43

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
lasati-mi si mie un link cu detalii despre treaba asta.. imi cer scuze, dar nu am rasfoit tot forumul.. multumesc!

ionut_cluj 09-02-10 18:52

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
ai sus buton "Search".

alex2290 09-02-10 19:13

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
daca chiar vroiai sa fii de ajutor, imi dadeai linku.. caut de 10 min si nu gasesc nimic, in fine.
:twisted:

mariandaniel 06-04-10 11:43

Re: Inscrierea in Bulgaria.
 
intra pe [email protected] si lasa-mi un mes te caut si iti dau toate detaliile care te intereseaza sau chiar te pot ajuta la inscriere


All times are GMT +2. The time now is 10:53.

- Copyright 2026 4Tuning