![]() |
Participantzi din Bucuresti
participanti : :arrow:
|
Me wanna race la olteni, oki doki?
|
Cred ca eu ... :wink:
|
:D
Eu vin sigur mai am de schimbat esapamentul cap-coada 2 rulmentzi si sa ii pun 2 cauciuce ca astea care sunt acu sunt pilaf , prbl o reprezinta bani !
Oricum daca nu e nsl'u e matizu :D si daca nu e nici matizu e DSN'u ! Deci eu sunt prezent ! |
Re: :D
Quote:
|
NSL\"ul este un Bmw defapt primul care a atribuit acest numar dupa numele Asociatiei. :wave:
|
Florian: ma gandeam ca despre el e vorba, dar Turbo110 e cel care l-a condus la Prisma, pe 6 august?
|
da gabi ... el e! :)
|
Si eu particip. Zipule nu uita de nr de concurs.
|
Tocmai m-am uitat pe accuweather shi am aflat ca simbata vremea la Craiova nu va fi tocmai buna!! :?
Inorat shi 19C!!! Dar cica nu va ploua... sa speram! |
1. Zetemte - Corolla
2. Filimon - Leon TS 3. Ducu - Celica TS 4. Moartea - BMW 330 5. Slym - Golf TDI 6. Edi - A3 (inca nu in Insomnia, dar prieten'ul nostru!) 7. Kemal - BMW 320 8. PUS - Golf 3 9. Dan - Golf 4 (galben) Asta e din Insomnia. |
| All times are GMT +2. The time now is 07:55. |
- Copyright 2026 4Tuning