Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova - 28.08.2004 (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004.html)
-   -   Participantzi din Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004/1688-participantzi-bucuresti.html)

zip 11-08-04 00:33

Participantzi din Bucuresti
 
participanti : :arrow:

BMWPower 11-08-04 00:50

Me wanna race la olteni, oki doki?

zetemte 12-08-04 15:11

Cred ca eu ... :wink:

Turbo110 12-08-04 17:42

:D
 
Eu vin sigur mai am de schimbat esapamentul cap-coada 2 rulmentzi si sa ii pun 2 cauciuce ca astea care sunt acu sunt pilaf , prbl o reprezinta bani !
Oricum daca nu e nsl'u e matizu :D si daca nu e nici matizu e DSN'u !
Deci eu sunt prezent !

Gabi 12-08-04 20:31

Re: :D
 
Quote:

Originally Posted by \"Turbo110\"
Oricum daca nu e nsl'u e matizu :D

Scuze de offtopic: Turbo - care NSL ?!

F_L_R 13-08-04 01:26

NSL\"ul este un Bmw defapt primul care a atribuit acest numar dupa numele Asociatiei. :wave:

Gabi 13-08-04 01:29

Florian: ma gandeam ca despre el e vorba, dar Turbo110 e cel care l-a condus la Prisma, pe 6 august?

polifem 13-08-04 08:28

da gabi ... el e! :)

pushtiulk 24-08-04 18:38

Si eu particip. Zipule nu uita de nr de concurs.

ducu 24-08-04 22:25

Tocmai m-am uitat pe accuweather shi am aflat ca simbata vremea la Craiova nu va fi tocmai buna!! :?
Inorat shi 19C!!!
Dar cica nu va ploua... sa speram!

zetemte 24-08-04 22:40

1. Zetemte - Corolla
2. Filimon - Leon TS
3. Ducu - Celica TS
4. Moartea - BMW 330
5. Slym - Golf TDI
6. Edi - A3 (inca nu in Insomnia, dar prieten'ul nostru!)
7. Kemal - BMW 320
8. PUS - Golf 3
9. Dan - Golf 4 (galben)

Asta e din Insomnia.


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning