![]() |
Intalnire la Buzau
Salut ,cu toate ca sunt de ceva timp pe acest forum ,inca nu am deschis o sectiune a celor pasionati de opel care doresc sa se intalneasca la Buzau .Asa ca pe viitor o sa postez si aici intalniri si cei care doresc sa vina sa urmareasca acest topic.
|
Re: Intalnire la Buzau
Ar fi o idee buna.Eu unu ma bag sigur.Numai sa fiu anuntat inainte .
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning