![]() |
problema ford escort-orion
salut,am un ford escort-orion din 1996,1.8,td, si as dori sa-i schimb curelele si intinzatorul,(ca scoate niste scartaituri dimineata la pornire).
daca ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi................multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 21:50. |
- Copyright 2026 4Tuning