Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   probleme panuol de clima e46 (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/168065-probleme-panuol-clima-e46.html)

sineta 04-02-10 21:30

probleme panuol de clima e46
 
am schimbat panoul de clima la un e46 din 2000..cu unul digital..inainte am avut modelul vechi:!:de cind am montat asta digital porneste termocupla tot timpul cind pornesc motorul:?: ce se pote face sa functioneze corect....ati mai facut modificarea asta:?:

gelu_r 04-02-10 22:07

Re: probleme panuol de clima e46
 
s au potrivit mufele ?

aia vut cu alea 3 butoane mari si ai pus digital? ce anume ai modificat?

sineta 04-02-10 22:42

Re: probleme panuol de clima e46
 
da am avut cu trei butone mari si am pus digital ..

gelu_r 04-02-10 22:47

Re: probleme panuol de clima e46
 
asta am inteles , si ce ai modificat? sau doar il dai pe ala jos si intra mufele in panoul digital fara modificari?

sineta 04-02-10 22:56

Re: probleme panuol de clima e46
 
da exact au potrivit mufele ...........

gelu_r 04-02-10 23:32

Re: probleme panuol de clima e46
 
mersi.


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning