![]() |
probleme panuol de clima e46
am schimbat panoul de clima la un e46 din 2000..cu unul digital..inainte am avut modelul vechi:!:de cind am montat asta digital porneste termocupla tot timpul cind pornesc motorul:?: ce se pote face sa functioneze corect....ati mai facut modificarea asta:?:
|
Re: probleme panuol de clima e46
s au potrivit mufele ?
aia vut cu alea 3 butoane mari si ai pus digital? ce anume ai modificat? |
Re: probleme panuol de clima e46
da am avut cu trei butone mari si am pus digital ..
|
Re: probleme panuol de clima e46
asta am inteles , si ce ai modificat? sau doar il dai pe ala jos si intra mufele in panoul digital fara modificari?
|
Re: probleme panuol de clima e46
da exact au potrivit mufele ...........
|
Re: probleme panuol de clima e46
mersi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:35. |
- Copyright 2026 4Tuning