![]() |
DE VANZARE BARA FATA M e36
de vanzare bara fata m e 36 cu tot cu buza de sub bara originala nesparta nerupta
si o pereche de praguri originale de e 30 impecabile preturi bune |
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
pret bara m?
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
ma intereseaza si pe mine bara de m.pret si poze daca se poate!
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
ma intereseaza pe mine bara de M spune si tu un pret ceva...astept PM
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
o fi vrajeala
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
nu e boss vrajeala
uite id-u meu le_motane bara este impecabila nesparta nerupa este neagra si este cu tot cu buza de jos astept oferte |
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
hm...ai vazut ca sare lumea pe bara de m si deja astepti oferte(corect)spune tu un pret ca te laudai cu un pret bun si de acolo licitam toti in jos!;):D
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
sincer nu am idee fa-mi o oferta acceptabila si pt mine si pt tine
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
pune te rog si tu niste poze inainte de toate!Banuiesc ca e intacta si nu are nici o ureche rupta sau mai stiu eu ce.....
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
Quote:
ESTE OBLIGATORIU să afişaţi un preţ de vânzare/cumpărare şi date de contact. Orice topic fără aceste date de contact va fi închis provizoriu, până iniţiatorul topicului va da aceste informaţii. |
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
ti-am lasat idiul sa-ti dau poze nu stiu sa le urc aici
pret 110 euro am si specificat nesparta nerupta daca vreti sa cumparati veniti sa o vedeti nu mai postati aiurea si va dati cu parerea |
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
5 Attachment(s)
up up up
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
ti-am trimis mesaj pe mes, da-mi un ad si vb.
|
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
sal
mai e valabil anuntul? iti ofer 400RON si platesti u curierul! |
Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:52. |
- Copyright 2026 4Tuning