Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] Vertu Ascent TI rosso (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/167809-vand-vertu-ascent-rosso.html)

Bogdan YBR 03-02-10 22:40

[VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
3 Attachment(s)
telefonul arata bine stare 9/10

carcasa este originala de ascent TI cumparata ulterior

pachet complet incarcator cablu date handsfree etc

500 lei accept schimburi cu diferenta nu neaparat telefoane mobile

Bogdan YBR 05-02-10 17:13

Re: [VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
sus cu el.
accept diverse schimburi cu telefoane si diferenta

Bogdan YBR 08-02-10 21:41

Re: [VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
iar pe prima pagina

Bogdan YBR 10-02-10 15:28

Re: [VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
up si azi...
hai cu schimburile de orice fel

Bogdan YBR 12-02-10 03:25

Re: [VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
sus la 2 zile

Bogdan YBR 14-02-10 15:32

Re: [VAND] Vertu Ascent TI rosso
 
SOLD.....


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning