Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Electrice si Electronica (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica.html)
-   -   Vand ceas de boost (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica/167612-vand-ceas-boost.html)

salfkm 03-02-10 07:15

Vand ceas de boost
 
1 Attachment(s)
Ceasul masoara pana la 2 bari presiune,indica si vacuum-ul.Pret 100 RON
Tel:0745390785
Ceasul este cel de sus,scuzati claritatea pozei,e facuta cu telefonul.Pe langa ceas cel care il cumpara primeste si furtunu de vacuum de aproximativ 1m lungime care este necesar pt functionarea ceasului

Predator_MCC 04-02-10 17:58

Re: Vand ceas de boost
 
Salut!

Nu'mi dau seama din poza, Ce marca este ceasul? FK?

Numai bine!

salfkm 05-02-10 05:28

Re: Vand ceas de boost
 
Salut,da FK este ceasul,am uitat sa precizez cand am postat anuntul

salfkm 10-02-10 07:14

Re: Vand ceas de boost
 
valabil

salfkm 18-02-10 07:29

Re: Vand ceas de boost
 
S-a vandut,se poate inchide.Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning