![]() |
Intrebare recuperator gaze logan
Salut sunt incepator pe aici imi cer scuze daca gresesc cu ceva este neintentionat :).
Acum cam 4 luni de zile am avut un mic accident in care a avut de suferit farul pe dreapta si un anume recuperator de gaze care sincer este prima data cand aud de el. Am intrebat pe cei de la service si mi sa spus ca pot merge asa cu masina dar sa nu ma culc pe ureche si sa uit sa il cumpar. Momentan nu am avut probleme cu ea dar as vrea sa imi da-ti si mie niste sfaturi ce sa fac ca sincer habar nu am. Multumesc |
Re: Intrebare recuperator gaze logan
Imi da-ti si mie un sfat va rog? Chiar am nevoie .
|
Re: Intrebare recuperator gaze logan
chestia despre care cred eu ca vorbesti e plasticul/furtunul , care iti trage aerul de sub spoiler(aer rece) si nu din compantimentul motor(aer cald), si care il duce in carcasa unde se afla filtrul de aer
|
Re: Intrebare recuperator gaze logan
Este vorba de vasul recuperator de gaze.Fara el motorul va sfarsi prin a functiona rau.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:42. |
- Copyright 2026 4Tuning