Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Neamtzu_e36 28-01-10 21:37

E 30 DIVISION
 
Sal ,vrem sa anuntam ca in curand apare un nou club in Bucuresti, E30 Division ,un club de prieteni si nu in ultimul rand iubitori de ursi .Momentan suntem putini dar cu timpul sper sa fim mai multi .O sa revin cu poze si detalii pana atunci sper sa fim si noi primiti printre voi :D

junior07c 28-01-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
foarte buna idee ati avut.multa bafta!!ursii fac legile in europa :P

aalecutzu 28-01-10 21:44

Re: E 30 DIVISION
 
suna interesant,sper sa ne iasa cat mai multi ursari la iveala.multa bafta.

Neamtzu_e36 28-01-10 22:01

Re: E 30 DIVISION
 
ms mult baieti bagati id meu sa vb mai multe bmw_driver320 bafta si voua ;)

caddy26alex 28-01-10 22:24

Re: E 30 DIVISION
 
Hop si eu membru. Fortza Neamtzule sa dea domnu sa crestem mari.

Andu.JHN 28-01-10 22:33

Re: E 30 DIVISION
 
+ ink un urs negru mat in echipa...buna idee neamtzule....sa fie o brigada de ursi polari....:))

caddy26alex 28-01-10 22:54

Re: E 30 DIVISION
 
salut andule. hai ca ne strangem usor usor.:D:D

Neamtzu_e36 01-02-10 21:43

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Hop si o poza cu sigla :D

caddy26alex 01-02-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
eu tiam zis ca o sa iti placa;):D

Neamtzu_e36 01-02-10 21:48

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3040221)
eu tiam zis ca o sa iti placa;):D

de placut imi place acum vb cu baiatu ala ;)

caddy26alex 01-02-10 21:49

Re: E 30 DIVISION
 
P.S.: sigla e made by caddytza mea.:D:D:D da ma vb cu baiatu cand zici tu;)

dragos1989 01-02-10 22:14

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3040206)
Hop si o poza cu sigla :D

OAU :)) Ati luat sigla 4tuning,ati schimbat pisica cu ursul,si ati pus ursul din dreapta invers si gata e sigla :lol: Imi pare rau,va doresc succes,dar nu m-am putut abtine :))

caddy26alex 01-02-10 22:17

Re: E 30 DIVISION
 
dragos ms pt sarcasmul tau dar sa nu uitam ca amandoi stim ca mai este un club foarte asemanator la sigla si stii prea bine...

Andu.JHN 02-02-10 19:34

Re: E 30 DIVISION
 
5 Attachment(s)
pt baietzii care se ocupa de sigla va dau si yo cateva poze si vedetzi voi ce reusitzi ca sa iasa ceva mai unic zic eu....

junior07c 02-02-10 19:54

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 3040377)
OAU :)) Ati luat sigla 4tuning,ati schimbat pisica cu ursul,si ati pus ursul din dreapta invers si gata e sigla :lol: Imi pare rau,va doresc succes,dar nu m-am putut abtine :))

daca nu ai treaba cu bmw-urile abtinete si conduti seatul tau.sigla e modificata de mai demult ca si sigla 4 tuning daca nu te uiti pe forumul d la bmw mai des..


All times are GMT +2. The time now is 11:38.

- Copyright 2026 4Tuning