![]() |
E 30 DIVISION
Sal ,vrem sa anuntam ca in curand apare un nou club in Bucuresti, E30 Division ,un club de prieteni si nu in ultimul rand iubitori de ursi .Momentan suntem putini dar cu timpul sper sa fim mai multi .O sa revin cu poze si detalii pana atunci sper sa fim si noi primiti printre voi :D
|
Re: E 30 DIVISION
foarte buna idee ati avut.multa bafta!!ursii fac legile in europa :P
|
Re: E 30 DIVISION
suna interesant,sper sa ne iasa cat mai multi ursari la iveala.multa bafta.
|
Re: E 30 DIVISION
ms mult baieti bagati id meu sa vb mai multe bmw_driver320 bafta si voua ;)
|
Re: E 30 DIVISION
Hop si eu membru. Fortza Neamtzule sa dea domnu sa crestem mari.
|
Re: E 30 DIVISION
+ ink un urs negru mat in echipa...buna idee neamtzule....sa fie o brigada de ursi polari....:))
|
Re: E 30 DIVISION
salut andule. hai ca ne strangem usor usor.:D:D
|
Re: E 30 DIVISION
1 Attachment(s)
Hop si o poza cu sigla :D
|
Re: E 30 DIVISION
eu tiam zis ca o sa iti placa;):D
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
P.S.: sigla e made by caddytza mea.:D:D:D da ma vb cu baiatu cand zici tu;)
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
dragos ms pt sarcasmul tau dar sa nu uitam ca amandoi stim ca mai este un club foarte asemanator la sigla si stii prea bine...
|
Re: E 30 DIVISION
5 Attachment(s)
pt baietzii care se ocupa de sigla va dau si yo cateva poze si vedetzi voi ce reusitzi ca sa iasa ceva mai unic zic eu....
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:38. |
- Copyright 2026 4Tuning