Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Adrian Mutu depistat din nou pozitiv (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/166415-adrian-mutu-depistat-pozitiv.html)

xgeox 28-01-10 16:02

Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
A aparut stirea ca Adrian Mutu a fost depistat pozitiv cu substanta Sibutramina.Iti taie pofta de mancare,iti da energie de aceea este folosita in curele de slabire.Credeti ca i s-a terminat cariera lui Mutu tinand cont ca are 31 de ani si dat fiind recidivist in consumul de substante interzise risca de la 1 la 4ani de suspendare?

mihai_bogdan 28-01-10 21:08

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
de-aia juca el asa bine in ultima perioada:)

Mustang 28-01-10 21:58

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Fotbal, fotbal, fotbal...

22VIN 29-01-10 00:39

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 3025984)
Fotbal, fotbal, fotbal...

Sa ne p***m pe el de fotbal...

Sa i se termine cariera. De ce ne-ar pasa?

SAX1987 29-01-10 00:45

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3026507)
Sa ne p***m pe el de fotbal...

Sa i se termine cariera. De ce ne-ar pasa?

Aceiasi parere

Mustang 29-01-10 08:59

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
De parca tara asta o sa traiasca mai bine ca joaca sau nu Mutu.
Vai de capul nostru!

Racer21 29-01-10 10:03

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
cam asa...intrebarea este, o sa traim noi mai bine daca joaca sau nu Mutu?? NU! Bineinteles ca nu, personal nici nu-mi pasa de ce s-a intamplat, doar ca na: peste tot se incearca diverse "smekerii" pentru bani. S-a gandit ca daca joaca bine, contractul i se va mari, salarul la fel, sau poate il va transfera o echipa mai buna ca Fiorentina unde i se va da un salariu mai mare...dar uite cariera aproape incheiata:D

ma mir daca Mutu nu s-a mai dopat si pana acum deja juca asa bine si era asa de laudat :rolleyes2 Oricum, nu mi-a placut despre el de la Euro 2008...praf de atunci, si repet nici nu stiu daca atunci nu s-a dopat...

cryssl 29-01-10 18:01

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
si eu care imi faceam griji ca e atacat omul nostru politic energetic .

andi_cimpean 29-01-10 19:27

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Daca ne-ar da-o si noua pe Consuelo, ne-ar pasa de el...altfel...

asa cum zicea cryssl...CIMEEENT!

Babutz 29-01-10 19:54

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3026507)
Sa ne p***m pe el de fotbal...

Sa i se termine cariera. De ce ne-ar pasa?


subscriu:)))

nu ne pasa ,asta cam asa e:D

radu.3 30-01-10 13:38

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Eee, pai anunta el ca va arata in curand cine e adevaratul Mutu, dar la asta chiar nu m-am gandit :lol:

Brian 30-01-10 14:49

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Nu mai pot sa dorm de cand am auzit vestea :sad: nu stiu ce se intampla..

Frizz 30-01-10 20:43

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Problema putini o stiu. Am cativa prieteni fotbalisti care inainte de meciuri si nu numai, cu astfel de substante sar in sus aproape un metru inaltime, si nu glumesc.
El a gresit cu cineva de sus, iar acum plateste.

95% din fotbalisti se dopeaza.

BULLDOG 30-01-10 20:47

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Quote:

Originally Posted by Frizz (Post 3032333)
Problema putini o stiu. Am cativa prieteni fotbalisti care inainte de meciuri si nu numai, cu astfel de substante sar in sus aproape un metru inaltime, si nu glumesc.
El a gresit cu cineva de sus, iar acum plateste.

95% din fotbalisti se dopeaza.

Am rras o tura la asta cu saritu un metru. Sunt energizante foarte puternice care sunt la limita "legalitatii" dar nu te fac sa sari mai sus :)):poke:

Frizz 30-01-10 21:37

Re: Adrian Mutu depistat din nou pozitiv
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 3032357)
Am rras o tura la asta cu saritu un metru. Sunt energizante foarte puternice care sunt la limita "legalitatii" dar nu te fac sa sari mai sus :)):poke:

Pe bune? Energizante? Crezi ca is Burn sau alte prostii de astea de baut? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning