Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   In curand: Audi R8-R by MTM... (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/166162-curand-audi-r8-by-mtm.html)

boy_wonder 27-01-10 11:35

In curand: Audi R8-R by MTM...
 
1 Attachment(s)
In curand: Audi R8-R by MTM...

Audi R8-R by MTM! La revedere tractiune integrala, salutari compresorului...

In asteptarea R8-ului V10 twin turbo, MTM "arunca" pe piata un nou proiect nebunesc: R8-R. Adio tractiune integrala, bun venit tractiune spate! In plus, notam si aparitia unui compresor, cei 420 cai putere ai V8-ului de 4.2 litri fiind acum doar o amintire! Sa discutam de cei 550...

In concluzie... tractiune spate, 550 CP, iar un duel cu Gallardo LP550-2 Valentino Balboni pare inevitabil.

Attachment 1284311

JunKer_hP 27-01-10 11:45

Re: In curand: Audi R8-R by MTM...
 
wow !Sunt mai curios cum va arata la exterior. Si tractiunea spate e foarte bine venita


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning