Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Calendar Evenimente 4Tuning 2010 (https://forum.4tuning.ro/617-calendar-evenimente-4tuning-2010.html)
-   -   DRIFT - Team building 30 ianuarie (https://forum.4tuning.ro/617-calendar-evenimente-4tuning-2010/166100-drift-team-building-30-ianuarie.html)

Gratzian 26-01-10 22:25

DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
2 Attachment(s)
Ii invit pe cei care au participat anul trecut si doresc sa participe la campionatul de drift la un mic brainstorming si team building cu urmatoarele coordonate:

Data: Sosire 30 ianuarie dimineata-pranz, plecare-31 ianuarie dupamiaza
Locatie: Sambata de sus - vezi link: http://www.hoteldiana.ro/
Inscriere: Trimiteti email la office@4tuning.ro cu subjectul "drift team building"

Atentie: NU este eveniment de comunitate, nu este deschis catre public, rog trimiteti email doar cei interesati activ.

SCOP:
1. Socializare, gratare, bere
2. Discutii despre regulament, legitimare, categorii, participari la evenimente externe, masinile in lucru, platforme, ajutor reciproc.
3. Daca tot suntem acolo, care are chef de putina "miscare" cu masina de strada, am facut cu lama de tractor o minipista de drift de vreun kilometru. Nu e ce vroiam, e pe pamant, nu pe asfalt si mai sunt damburi, musuroaie, dar pentru un pic de distractie merge.

Ali_ump 27-01-10 00:24

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Pot veni si cei care nu au fost anul trecut si vor sa participe anul acesta? Cei care sunt in pregatiri pentru campionatul 2010?

morpheusmaster 27-01-10 00:36

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
O initiativa foarte frumoasa si de apreciat! Felicitarile mele. Ce miar placea sa fiu si eu acolo...poate la anu'

gazaruyo 27-01-10 00:53

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
asa este! o initiativa extraordinara! daca reusesc sa ma eliberez un pic cu timpul poate va deranjez si eu desi tare nu stiu cum as ajunge cu masina tocmai acolo!

giovanny_best2000 27-01-10 08:47

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
de curiozitate cate persoane sau inscris pana in acest moment?

Gratzian 27-01-10 10:39

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3019271)
Pot veni si cei care nu au fost anul trecut si vor sa participe anul acesta? Cei care sunt in pregatiri pentru campionatul 2010?

trimite-mi un email
si vedem

Gratzian 27-01-10 10:42

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by gazaruyo (Post 3019317)
asa este! o initiativa extraordinara! daca reusesc sa ma eliberez un pic cu timpul poate va deranjez si eu desi tare nu stiu cum as ajunge cu masina tocmai acolo!

Repet inca o data, NU este eveniment public, nu bateti drumul degeaba pana acolo, nu aveti ce vedea....

Gratzian 27-01-10 10:44

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by giovanny_best2000 (Post 3019746)
de curiozitate cate persoane sau inscris pana in acest moment?

Nu am facut o numaratoare si nu am ajuns la birou sa verific emailurile....
dar pana acum, suntem eu, Tengu, Hai & Kns, Calin, Razvan, Mouse, Filip...
Daca imi scapa cineva sa ma ierte

cei care trimit email trebuie sa primeasca confirmare telefonic.
Bafta

Red Celica 27-01-10 12:28

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3020035)
Nu am facut o numaratoare si nu am ajuns la birou sa verific emailurile....
dar pana acum, suntem eu, Tengu, Hai & Kns, Calin, Razvan, Mouse, Filip...
Daca imi scapa cineva sa ma ierte

cei care trimit email trebuie sa primeasca confirmare telefonic.
Bafta

da,

eu iti confirm prezenta impreuna cu soata...si probabil 328i-ul pentru putina distractie... acum pista facuta de tine probabil e faina, dar intre BC si BV este Magura care merge unsa de-a latu'... 2 benzi pe sens la urcare cu asfalt bun... e Raiul pe pamant...:lol::lol:

abia astept

TheFasterMan 27-01-10 15:16

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by Red Celica (Post 3020334)
da,

eu iti confirm prezenta impreuna cu soata...si probabil 328i-ul pentru putina distractie... acum pista facuta de tine probabil e faina, dar intre BC si BV este Magura care merge unsa de-a latu'... 2 benzi pe sens la urcare cu asfalt bun... e Raiul pe pamant...:lol::lol:

abia astept

ai la dispozitie Magura intre Bacau-Onesti si apoi Oituzul(Moghiorosul) intre Onesti si Tg.Secuiesc unde intr`adevar sunt 2 benzi pe sens la urcare.deci 2 zone unde poti merge de`a latu`:lol::lol:

EvLSant0S 27-01-10 16:45

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
aveti grija... :)
ar fi pacat sa inceapa sezonu fara una dintre masinile deja bine stiute in campionat... :)
have fun

Red Celica 27-01-10 16:55

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Quote:

Originally Posted by TheFasterMan (Post 3020915)
ai la dispozitie Magura intre Bacau-Onesti si apoi Oituzul(Moghiorosul) intre Onesti si Tg.Secuiesc unde intr`adevar sunt 2 benzi pe sens la urcare.deci 2 zone unde poti merge de`a latu`:lol::lol:


ai dreptate, la Oituz ma refeream, nu la Magura... Magura ii ingusta tare si e periculos ...

bafta

Razvan LKN

Razvan_DOI 27-01-10 21:27

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
Ti-am trimis si eu mail Gratian.
Ti-am scris acolo ce si cum.
Merci

Alex_SKP 27-01-10 21:32

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
dap, foarte tare, pacat ca nu pot veni si eu.:cry::cry::cry:

Razvan_DOI 28-01-10 09:22

Re: DRIFT - Team building 30 ianuarie
 
merci pt raspuns


All times are GMT +2. The time now is 04:12.

- Copyright 2024 4Tuning