Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/165972-masina.html)

icXu 26-01-10 14:56

masina
 
Sunt deschis si la alte posibilatati dar momentan caut sa cumpar Audi A4 B6 (poate si A6) berlina dupa 2001,cutie manuala,motor sub 2000cc,sa nu fie Quattro, sub 150k verficabili(nu ma intereseaza ce scrie pe bord,sau ce carte service de 50eur are ci ma intereseaza ce aflu de la reprezentanta, suna cam cinic dar sunt samsari care fac pana si asta).Oferta mea este valabila pana in martie cand o sa iau una din germania.

Dupa cum spuneam sunt deschis si la alte oferte doar daca sunt foarte avantajoase pentru mine, altfel raman la alegerea initiala.

Suma oferita este in jur de 6000 pana la 7500eur daca este inscrisa, ma pot duce si putin mai sus pt masini mai deosebite.



PS: ma intereseaza masini care sa aiba ESP,motor sub 2000cc,mai noi de 2001, 4 usi si sa nu fie din clasa mica. Nu ma atrag BMW-urile.

Va multumesc.

ionut_cluj 26-01-10 17:30

Re: masina
 
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...60&origin=PARK daca te atrage, iesi in 7.000 in tara.

icXu 28-01-10 16:34

Re: masina
 
MS, dar e motorizarea 1.8 T pe care o gasesc usor si in romania la acelasi pret.
UP!

tibotib 28-01-10 18:32

Re: masina
 
Poate masina de la semnatura...
Cu 5.500 euro este a ta,cu tot cu societatea comerciala!

icXu 29-01-10 22:05

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by tibotib (Post 3025217)
Poate masina de la semnatura...
Cu 5.500 euro este a ta,cu tot cu societatea comerciala!

Multumesc dar nu vreau sa ma indatorez.

icXu 31-01-10 14:07

Re: masina
 
Valabil.

bubu_13_12_86 01-02-10 20:19

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...di-101-cp.html poate te intereseaza asta!........discutabil

icXu 02-02-10 20:18

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by bubu_13_12_86 (Post 3039780)
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...di-101-cp.html poate te intereseaza asta!........discutabil

O sa iau in calcul oferta ta, de apreciat faptul ca ai avut curaj sa o lasi la km aia (oricum aproape tot ce se afla pe piata km mai multi ca a ta).

bubu_13_12_86 04-02-10 21:50

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by icXu (Post 3043596)
O sa iau in calcul oferta ta, de apreciat faptul ca ai avut curaj sa o lasi la km aia (oricum aproape tot ce se afla pe piata km mai multi ca a ta).

e aproape imposibil ca o masina de 10 ani sa aiba mai putin de 200,000km,ptr ca 20.000 faci intr-un an daca mergi numai la piata si inapoi si iti faci concediul la mare,sa nu mai zic sa iesi pe afara.....anyway bafta in orice alegi,dar de carti contrafacute e plina lumea

icXu 04-02-10 23:37

Re: masina
 
Ai dreptate dar daca te uiti pe autovit aproate toate a4 au mai putin de 200k, se pare ca-i spot national; oricum n-o sa iau o masina fara istoric service si fara s-o pun pe tester la vre-o firma specializata.


Bugetul s-a modificat pana la 8000 euro si m-am cam hotarat la AUDI TT :twisted:

icXu 06-02-10 23:36

Re: masina
 
Ofer pana la 8500 euro pt un Audi TT, preferabil cel de 225cp.

icXu 11-02-10 00:16

Re: masina
 
Dunt deschis si la oferte bune. UP!

icXu 15-02-10 19:50

Re: masina
 
Am cumparat TT, multumesc pt gazduire.


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning