![]() |
rugaminte
1 Attachment(s)
Salut...vreau sa imi vopsesc masina un verde care se gaseste pe scirocco...dar nu stiu codul...daca ma puteti ajuta...v-as multumii
atasez o poza cu masina si culoarea dorita |
Re: rugaminte
LR6T :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:06. |
- Copyright 2026 4Tuning