Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FullSpeed Racing Club (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club.html)
-   -   Pregatiri pentru 4 tuning days . (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club/165698-pregatiri-4-tuning-days.html)

pikollo 25-01-10 00:34

Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
A inceput anu si incepem sa ne pregatim pentru 4 tuning days.

Dam barile de serie jos cauciucurile de iarna jos si ne apucam .

Eu unu sper sa aveam intre 4 si 7 masini la aces eveniment .

Acuma depinte si cum o sa fie fiecare gata fiecare ... Eu unu PKL e ca si vandut si a venit deja alta . acuma sa vedem ce o iesi din ea .

Ne auzim curand cu noutati si cu o lista cu masinile care vor aparea la editia de 4tuning

sharky-vw 25-01-10 09:43

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
parca parca....as vrea sa intru in clubul vostru....cam ce ar trebui sa fac?:)....sunt din pitesti...astept cateva indicatii :)

MMihai 26-01-10 19:57

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by pikollo (Post 3011860)
u unu PKL e ca si vandut si a venit deja alta . acuma sa vedem ce o iesi din ea

eu am vazut S-ul ala pornire de pe schimbator si alte nebunii dar nu cred ca de asta e vb lamureste-ne un pic

pikollo 27-01-10 00:24

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Audi A3 1.8 T

crazzybmw 29-01-10 11:08

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
se respecta...:))



si pkl raspunde oamenilor....uite un baiat intreaba ce trebui facut..sa intre in club...

1: Posteaza cateva poze cu bijuteria...

pikollo 30-01-10 10:26

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by sharky-vw (Post 3012431)
parca parca....as vrea sa intru in clubul vostru....cam ce ar trebui sa fac?:)....sunt din pitesti...astept cateva indicatii :)

posteaza poze cu masina :)

clauwin 30-01-10 14:49

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
pot intra si eu in clubul vostru?

pikollo 30-01-10 18:59

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by clauwin (Post 3031156)
pot intra si eu in clubul vostru?

acelasi lucru pune poze cu maina si dupa vb

sharky-vw 31-01-10 18:54

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
5 Attachment(s)
poze ...inca se mai lucreaza...

1.3 i, axa G40, suspensii reglabile , kit fata BBS,stopuri clare, jante ATS Classic 13" 8j, frane Brembo,xenon, evacuarea urmeaza sa fie pusa...am piesele, doar trebuie sudata...urmeaza sa montez eleronul Matting , masina este un Golf Mk1 , din 1977

pikollo 31-01-10 19:14

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Masina e frumoasa o sa te anuntam cand o sa aveam prima intalnire pe anu asta si te asteptam

crazzybmw 01-02-10 07:30

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
deci masina tine-o CAT MAI ORIGINALA ... ca la varsta ei.... e ok.

sharky-vw 01-02-10 16:37

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
2 Attachment(s)
masina....de fapt cand am luato..era o caruta....la exterior...in afara de jenti..totul este original...

[cash]SexY 02-02-10 21:12

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
sharky...eu cred ca noi ne cunoastem...destul de bine :) ... eu iti zic ca esti ca si intrat in club ;)

sharky-vw 03-02-10 17:51

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
da..sper sa ne vedem...si pikolo ma stie...ca i-am tot rezolvat problemele la net...:))...ca lucrez la RDS....sper sa mai am timp sa lucrez la ea....anul asta, spre toamna....mai mult ca sigur refac vopsea...nu imi place deloc cum este...saptamana viitoare sunt in concediu, o sa merg sa termin evacuarea....eee, sunt multe...dar usor usor iese ce vreau. :)...dar...cand si unde ne putem intalni....mai multi..ca de inatalniri nu prea am mai auzit pe la noi...

sharky-vw 03-02-10 17:54

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
si...da...ne cunoastem.....Nikola :D


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning