![]() |
Pregatiri pentru 4 tuning days .
A inceput anu si incepem sa ne pregatim pentru 4 tuning days.
Dam barile de serie jos cauciucurile de iarna jos si ne apucam . Eu unu sper sa aveam intre 4 si 7 masini la aces eveniment . Acuma depinte si cum o sa fie fiecare gata fiecare ... Eu unu PKL e ca si vandut si a venit deja alta . acuma sa vedem ce o iesi din ea . Ne auzim curand cu noutati si cu o lista cu masinile care vor aparea la editia de 4tuning |
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
parca parca....as vrea sa intru in clubul vostru....cam ce ar trebui sa fac?:)....sunt din pitesti...astept cateva indicatii :)
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
Quote:
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
Audi A3 1.8 T
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
se respecta...:))
si pkl raspunde oamenilor....uite un baiat intreaba ce trebui facut..sa intre in club... 1: Posteaza cateva poze cu bijuteria... |
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
Quote:
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
pot intra si eu in clubul vostru?
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
Quote:
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
5 Attachment(s)
poze ...inca se mai lucreaza...
1.3 i, axa G40, suspensii reglabile , kit fata BBS,stopuri clare, jante ATS Classic 13" 8j, frane Brembo,xenon, evacuarea urmeaza sa fie pusa...am piesele, doar trebuie sudata...urmeaza sa montez eleronul Matting , masina este un Golf Mk1 , din 1977 |
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
Masina e frumoasa o sa te anuntam cand o sa aveam prima intalnire pe anu asta si te asteptam
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
deci masina tine-o CAT MAI ORIGINALA ... ca la varsta ei.... e ok.
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
2 Attachment(s)
masina....de fapt cand am luato..era o caruta....la exterior...in afara de jenti..totul este original...
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
sharky...eu cred ca noi ne cunoastem...destul de bine :) ... eu iti zic ca esti ca si intrat in club ;)
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
da..sper sa ne vedem...si pikolo ma stie...ca i-am tot rezolvat problemele la net...:))...ca lucrez la RDS....sper sa mai am timp sa lucrez la ea....anul asta, spre toamna....mai mult ca sigur refac vopsea...nu imi place deloc cum este...saptamana viitoare sunt in concediu, o sa merg sa termin evacuarea....eee, sunt multe...dar usor usor iese ce vreau. :)...dar...cand si unde ne putem intalni....mai multi..ca de inatalniri nu prea am mai auzit pe la noi...
|
Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
si...da...ne cunoastem.....Nikola :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning