Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   golf 4 (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/165315-golf-4-a.html)

B_60UPE 23-01-10 00:14

golf 4
 
8 Attachment(s)
de vinzare bara fata r32 vopsita gri metalizat 250 eur, oglinzi electrice incalzite heliomate golf 4 100 euro, bara spate gti cu bandouri 100 euro, toba inox borla cu doua tipsuri inox 300 ron, catalizator gti 300 ron, intercooler gti tip motor aum 100 eur, suspensie gti mai joasa cu 2 cm si mai rigida 150 euro (amortizoare si arcuri)

pozele sunt informative si coincid cu produsele mele, difera doar culorile

in ultima poza arata cum sta masina in curbe

B_60UPE 23-01-10 21:38

Re: golf 4
 
hai up............ cu oferte

B_60UPE 27-01-10 22:14

Re: golf 4
 
vindut volanu si suspensia up..... hai cu oferte

B_60UPE 31-01-10 22:42

Re: golf 4
 
3 Attachment(s)
un up........s-a sucit omu si la volan si la suspensie, deci valabil si poze reale cu volanul

Balaurr 01-02-10 00:03

Re: golf 4
 
ce nu suport faza asta cu razganditul,pai frate ori vrea ori nu vrea,te mai si incurca,bafta gogule

catalinpos 01-02-10 11:36

Re: golf 4
 
volanul se da cu tot cu airbag?? un pret??

B_60UPE 01-02-10 13:06

Re: golf 4
 
cu tot cu airbag 150 eur

B_60UPE 03-02-10 02:58

Re: golf 4
 
up........

B_60UPE 04-02-10 20:05

Re: golf 4
 
s-a dat bara fata si airbagu, multumiri 4tuning, si cumparatorii sa le stapineasca sanatosi

B_60UPE 10-02-10 11:56

Re: golf 4
 
se mai adauga la lista urmatoarele piese cutie 6 tepte 300, interior piele cu incalzire 250, jante mtm 19'"cu anvelope 2500, calculator cu soft mtm 500, intercooler 200 preturile sunt in euro si sunt de 1.8t din gama vag, si de vinzare turbina k03 cu galerie, injectoare 210cc, reg presiune 3 bari, debitmetru, calc 195 cp, evacuare 63 borla plus finala borla full inox, down pipe stock de mk4 gti, pt preturi contactati-ma, revin cu poze mai pe seara

B_60UPE 12-02-10 11:59

Re: golf 4
 
up.................

B_60UPE 13-02-10 16:39

Re: golf 4
 
sau dat si oglinzile multumiri 4tuning hai up.......... cu restu

B_60UPE 15-02-10 01:15

Re: golf 4
 
up............

B_60UPE 19-02-10 13:37

Re: golf 4
 
up....................

kenwoodboss 20-02-10 19:43

Re: golf 4
 
ma intereseaza mahonul din bord :D pret ?
si ar ma fisiairbag pt volan 3 spite


All times are GMT +2. The time now is 22:55.

- Copyright 2026 4Tuning