![]() |
golf 4
8 Attachment(s)
de vinzare bara fata r32 vopsita gri metalizat 250 eur, oglinzi electrice incalzite heliomate golf 4 100 euro, bara spate gti cu bandouri 100 euro, toba inox borla cu doua tipsuri inox 300 ron, catalizator gti 300 ron, intercooler gti tip motor aum 100 eur, suspensie gti mai joasa cu 2 cm si mai rigida 150 euro (amortizoare si arcuri)
pozele sunt informative si coincid cu produsele mele, difera doar culorile in ultima poza arata cum sta masina in curbe |
Re: golf 4
hai up............ cu oferte
|
Re: golf 4
vindut volanu si suspensia up..... hai cu oferte
|
Re: golf 4
3 Attachment(s)
un up........s-a sucit omu si la volan si la suspensie, deci valabil si poze reale cu volanul
|
Re: golf 4
ce nu suport faza asta cu razganditul,pai frate ori vrea ori nu vrea,te mai si incurca,bafta gogule
|
Re: golf 4
volanul se da cu tot cu airbag?? un pret??
|
Re: golf 4
cu tot cu airbag 150 eur
|
Re: golf 4
up........
|
Re: golf 4
s-a dat bara fata si airbagu, multumiri 4tuning, si cumparatorii sa le stapineasca sanatosi
|
Re: golf 4
se mai adauga la lista urmatoarele piese cutie 6 tepte 300, interior piele cu incalzire 250, jante mtm 19'"cu anvelope 2500, calculator cu soft mtm 500, intercooler 200 preturile sunt in euro si sunt de 1.8t din gama vag, si de vinzare turbina k03 cu galerie, injectoare 210cc, reg presiune 3 bari, debitmetru, calc 195 cp, evacuare 63 borla plus finala borla full inox, down pipe stock de mk4 gti, pt preturi contactati-ma, revin cu poze mai pe seara
|
Re: golf 4
up.................
|
Re: golf 4
sau dat si oglinzile multumiri 4tuning hai up.......... cu restu
|
Re: golf 4
up............
|
Re: golf 4
up....................
|
Re: golf 4
ma intereseaza mahonul din bord :D pret ?
si ar ma fisiairbag pt volan 3 spite |
| All times are GMT +2. The time now is 22:55. |
- Copyright 2026 4Tuning