![]() |
intrebare bord e36
Salutare tuturor.Sunt posesorul unui BMW e36 316i din 93' si am in bord in locul turometrului un ceas mare:cry:. As vrea sa stiu daca s-ar putea schimba ceasurile care le am cu modelul ala cu turometru si daca ar merge turometru.Am inteles ca mufele potrivesc numai ca as vrea sa fiu sigur sa nu-mi iau alte ceasuri degeaba.
|
Re: intrebare bord e36
Da merg ceasurile cu turometru!Dar sa iti iei ceasuri de 4 pistoane!
|
Re: intrebare bord e36
pai ceasuri de 316 cu 220 km/h nu?
|
Re: intrebare bord e36
mi-am pus azi bordu cu turometru si merge tot doar ca acul de la consum cand pornesc masina urca la 30 si ramane acolo.daca stie cineva cum se poate face si poate sa-mi spuna v-as fi recunoscator,daca nu ii bine si asa
|
Re: intrebare bord e36
Quote:
|
Re: intrebare bord e36
chiar nu inteleg de ce s-a folosit vreodata un astfel de bord la bmw... fara turometru n-are nici un haz.
|
Re: intrebare bord e36
nu stiu de ce s-a pus asa ceva pe masini mai ales pe bmw`uri.am tras o sperietura dupa ce l-am luat ca i-am dat intr-antaia pana a decuplat:twisted: si in prima faza nu am stiut ce s-a intamplat.o aveam de doua zile si am crezut ca am si stricat ceva la ea.dupa aia mi-am dat seama ce s-a intamplat
|
Re: intrebare bord e36
Quote:
|
Re: intrebare bord e36
Quote:
|
Re: intrebare bord e36
e normal, sa nu te speri cand vezi consum de 20-30% la plecari, la demaraje, pt ca ala e consum instantaneu!
|
Re: intrebare bord e36
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning