![]() |
Botosani & Divizia "A"
Asteptam parerile vvoastre cu legatura la acest subiect Fierbinte
|
Re: Botosani & Divizia "A"
eu am votat Daaaa are sanse este pe locul trei la 1 punct da tin minte bine de brasov si poate intra in Div lu Mitica si Nasului Mircea Sandu :))
|
Re: Botosani & Divizia "A"
Nush, nu le am eu cu fotbalul.
PS: Am votat NU. |
Re: Botosani & Divizia "A"
Quote:
|
Re: Botosani & Divizia "A"
Quote:
|
Re: Botosani & Divizia "A"
Samabata 06-05-2005 Meciul dintre FC Botosani si FC Brasov este in direct de la 11 pe TvSport !
|
Re: Botosani & Divizia "A"
Quote:
|
Re: Botosani & Divizia "A"
o sa se umple stadionul sa se vada lumea la Tv ma uit si eu !! :) :)
|
Re: Botosani & Divizia "A"
nu e rau nici in B...dupa atatia ani in C :) poet ma fac
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning