Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Botosani & Divizia "A" (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/16439-botosani-and-divizia.html)

TND--TEAM 25-04-06 20:42

Botosani & Divizia "A"
 
Asteptam parerile vvoastre cu legatura la acest subiect Fierbinte

TND--TEAM 25-04-06 20:49

Re: Botosani & Divizia "A"
 
eu am votat Daaaa are sanse este pe locul trei la 1 punct da tin minte bine de brasov si poate intra in Div lu Mitica si Nasului Mircea Sandu :))

Yonut21 25-04-06 20:53

Re: Botosani & Divizia "A"
 
Nush, nu le am eu cu fotbalul.
PS: Am votat NU.

TND--TEAM 25-04-06 21:02

Re: Botosani & Divizia "A"
 
Quote:

Originally Posted by Yonut21
Nush, nu le am eu cu fotbalul.
PS: Am votat NU.

stiu eu ca tu tii cu Sv :) :) :) de asta ai votat NU

Yonut21 26-04-06 07:52

Re: Botosani & Divizia "A"
 
Quote:

Originally Posted by TND--TEAM
stiu eu ca tu tii cu Sv :) :) :) de asta ai votat NU

Hehe...Pai normal ca tin cu SV :D Mergem sambata?

TND--TEAM 05-05-06 06:50

Re: Botosani & Divizia "A"
 
Samabata 06-05-2005 Meciul dintre FC Botosani si FC Brasov este in direct de la 11 pe TvSport !

ESPinoza 05-05-06 10:52

Re: Botosani & Divizia "A"
 
Quote:

Originally Posted by TND--TEAM
Samabata 06-05-2005 Meciul dintre FC Botosani si FC Brasov este in direct de la 11 pe TvSport !

nu`mi vine sa cred.. am trait sa vad un meci cu fc botosani la televizor :) misto

TND--TEAM 05-05-06 21:12

Re: Botosani & Divizia "A"
 
o sa se umple stadionul sa se vada lumea la Tv ma uit si eu !! :) :)

danielrx4 25-05-06 10:24

Re: Botosani & Divizia "A"
 
nu e rau nici in B...dupa atatia ani in C :) poet ma fac


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning